Wpis z mikrobloga

Dziś przy okazji opublikowania przeze mnie filmu z przepisem na pulled pork pojawiło się kilka komentarzy związanych z długością jaką to danie musi spędzić w piekarniku i kwestiami ekonomicznymi z tym związanymi.

Postanowiłem, że nawet ciekawie będzie przygotować materiał o tym ile kosztuje pieczenie w piekarniku Pobawię się w pomiary, wezmę pod uwagę obecne ceny prądu i przedstawię Wam
- ile kosztuje rozgrzanie piekarnika do 200 stopni
- ile kosztuje przygotowanie mrożonej pizzy
- ile kosztuje nagrzewanie kamienia do pizzy i pieczenie #pizza w domu
- ile kosztuje pieczenie pulled pork przez 6 godzin w temperaturze 100 stopni

#kuchniamg78 #gotujzwykopem #pieniadze #finanse
Pobierz MG78 - Dziś przy okazji opublikowania przeze mnie filmu z przepisem na pulled pork po...
źródło: comment_16116008495H3fxmNrhGV15Onjjl0UVb.jpg
  • 72
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: Na obrazku pokazałeś piekarnik parowy. Będziesz takiego używał do testów?
Mam podobny Electroluxa i zastanawiam się ile kosztuje mnie codzienne gotowanie w nim.
@MG78: Podaj model i markę piekarnika, albo jeśli się obawiasz krzywych akcji ze strony producenta - chociaż klasę jaka jest reklamowana. Możesz zobaczyć też na piekarniku w domu i porównać go z tym w studiu czy u znajomych, jeśli masz inne, to zobaczymy, czy ilość A i plusów obok A jest faktycznie coś warta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To niestety musi być relatywne porównanie, bo nikomu nic
pojawiło się kilka komentarzy związanych z długością jaką to danie musi spędzić w piekarniku i kwestiami ekonomicznymi z tym związanymi.


@MG78: polactwo xD
Pewnie koszt równy 1-2 zł.
Polak się #!$%@? na piekarnik. Ten sam polak kupuje kebaba z mięsem w cenie 1,2 zł za 100 gramów za 15 zł, który ma nie więcej niż 150-200g mięsa.
@MG78: To może być ciekawe. Przyznam ze miałem okres w którym codziennie odpalałem piekarnik i to latem. Aż mnie wkurzało ze dodatków ciepło, ale to chyba był wtedy lockdown a miałem ochotę na fast fooda czy coś z piekarnika :)