Wpis z mikrobloga

@Singularity00: Ja wolę nie mieć, bo słońce dodatkowo nagrzewa mieszkanie (potrzeba klimatyzacji) i potrafi świecić w oczy. Także ja wolę nie mieć słońca, zwłaszcza, że będzie podobnie jasno.

Dobra, EOT z mojej strony. Widzę, że nie da się niczego tobie wytłumaczyć. Najpierw gadasz o tym, że od wschodniej strony jest ciemno. Dałem argumenty i zdjęcia, a ty teraz zmieniasz temat, czy warto mieć słońce, czy nie. To są dwa oddzielne tematy.
@damix: niestety wszędzie tak teraz dają, jedynym pomysłem tam to danie takie barku żeby zamknąć kuchnie w litere U i mieć troche więcej pustego blatu :D

@sebastian_wentyl: No teraz jak chcesz mieć koło metra za 10k to zostaje albo bemowo albo praga północ + targówek, innych opcji nie ma :D
Ale bzdury XD Mieszkanie jest oświetlane nie tylko światłem bezpośrednim, ale również odbitym. To co mówisz oznaczałoby, że wszędzie po wschodnich stronach budynków jest noc XD

Znaczenia ma tylko i wyłącznie wielkość i rozmieszczenie okien. Latem często i tak słońce nie świeci bezpośrednio w okna po południowej/zachodniej stronie, bo świeci wysoko i jest zasłonięte przez balkony i loggie.

Proszę, dla ciebie nawet zdjęcie wrzucę. Po lewej stronie - mieszkanie północno-wschodnie z dużą
becvvv - > Ale bzdury XD Mieszkanie jest oświetlane nie tylko światłem bezpośrednim, ...

źródło: comment_1611675355cW2mtgE7DSAcrkjSWlwG5d.jpg

Pobierz