Wpis z mikrobloga

Udało się! #cyberpunk2077 ukończone przed końcem urlopu. Wszystko się dobrze skończyło i jedziemy z Dżudżu do Holandii, zalegalizować związek i adoptować dwójkę dzieci. Damy im na imię Sylwia i Zandberg.

Zupełnie już poważnie, ta gra to petarda. Nie jestem jakąś turbo graczką e-gamerką ale fascynuje mnie tematyka fantastyki, sci-fi i cybernetyki, a od czasu do czasu sobie pogram w jakiś ciekawszy tytuł. Wybaczcie jeśli moja opinia nie jest warta tyle samo co opinia konesera gatunku. Jak dla mnie bugów nie występuje aż tak wiele, ani nie było przypadku gdzie zaobserwowałam te ze słynnego filmika na Youtube. Jeden bardzo śmieszny bug podczas mojej rozgrywki był wtedy kiedy Johnny podjechał po Rogue samochodem V i był zaparkowany dokładnie w tym miejscu w którym pojawił się samochód Rogue po cutscence i autka się scaliły.

Graficznie piękna gra. Bardzo przyjemna pod względem walki bo występują wszczepy z aimbotem (które bardzo ułatwiły mi rozgrywkę) dużo polega na matematyce i ułożeniu sobie mądrego builda. Samochody i model jazdy bardzo ciekawe i porządne.

Przechodzimy do fabuły. Wspaniałe story. Wciąga niesamowicie. Bardzo głębokie i barwne postacie. Sam główny wątek jest bardzo dynamiczny i raczej krótki ale potęga tej gry leży w zadaniach pobocznych, których starczy na długie tygodnie.

Ogólna ocena 9/10

#gry #pcmasterrace #scifi #cdprojektred
Pobierz P.....a - Udało się! #cyberpunk2077 ukończone przed końcem urlopu. Wszystko się dobrz...
źródło: comment_16114799216c5IB4pT1rRVn398nzUSNg.jpg
  • 53
Gra wygląda identycznie jak na trailerach i gameplay teaserze, a nawet lepiej


@Phyrexia Zależy na czym się gra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przed premierą jawnie oszukawali ludzi, że gra na konsolach działa zaskakująco dobrze, a wyszedł jeden z największych bubli technologicznych tej generacji. Warto, też wspomnieć, że po ostatnim patchu 1.1 gra zaliczyła downgrade graficzny. Sporo obniżono zasięg renderowania i często występują pop-upy, oraz doczytywanie tekstur. Gra jest
@Tasanga: Masz rację dali ciała na konsolach starej generacji. Jednak ich gry zawsze były robione najpierw na PC i dopiero portowane na konsole, dla tego jakoś mnie to nie zaskoczyło. Identycznie było z Wiedźminem 3 (mam go na PC i PS4) i różnica miedzy platformami to kosmos.
Z branżą jest w miarę dobrze, tylko ludziom w dupach się poprzewracało :)


@nad1r: Cd Projekt kłamie i oszukuje, więc winni są gracze, bo w to uwierzyli xD

Masz rację dali ciała na konsolach starej generacji


Dali ciała w całej grze na każdej platformie. Też niedawno byłem ignorantem w tym temacie i uważałem po moim przejściu na Pc, że gdyby nie błędy, to tak 6 może max 7/10 mogę dać tej
U mnie gra wygląda tak


@Phyrexia: wszystko nie wygląda tak - wzięłaś zdjęcie z jednego z bardziej dorobionych graficznie momentów w grze. Tak, jest około 20 modeli postaci (Judy, Panam, obie Rogue, River etc.), które robią świetne wrażenie, ale cała reszta jest zdecydowanie niższej jakości. Ogólnie, poziom grafiki jest absurdalnie nierówny, nie przypominam sobie drugiej gry, która byłaby tak ładna i tak szkaradna zarazem.

Tutaj randomowy screen z gry, na uwagę
Pobierz NapalInTheMorning - > U mnie gra wygląda tak

@Phyrexia: wszystko nie wygląda tak -...
źródło: comment_1611484040brQ0Dz2Bxx0ORaSJBCGOJa.jpg