Wpis z mikrobloga

Udało się! #cyberpunk2077 ukończone przed końcem urlopu. Wszystko się dobrze skończyło i jedziemy z Dżudżu do Holandii, zalegalizować związek i adoptować dwójkę dzieci. Damy im na imię Sylwia i Zandberg.

Zupełnie już poważnie, ta gra to petarda. Nie jestem jakąś turbo graczką e-gamerką ale fascynuje mnie tematyka fantastyki, sci-fi i cybernetyki, a od czasu do czasu sobie pogram w jakiś ciekawszy tytuł. Wybaczcie jeśli moja opinia nie jest warta tyle samo co opinia konesera gatunku. Jak dla mnie bugów nie występuje aż tak wiele, ani nie było przypadku gdzie zaobserwowałam te ze słynnego filmika na Youtube. Jeden bardzo śmieszny bug podczas mojej rozgrywki był wtedy kiedy Johnny podjechał po Rogue samochodem V i był zaparkowany dokładnie w tym miejscu w którym pojawił się samochód Rogue po cutscence i autka się scaliły.

Graficznie piękna gra. Bardzo przyjemna pod względem walki bo występują wszczepy z aimbotem (które bardzo ułatwiły mi rozgrywkę) dużo polega na matematyce i ułożeniu sobie mądrego builda. Samochody i model jazdy bardzo ciekawe i porządne.

Przechodzimy do fabuły. Wspaniałe story. Wciąga niesamowicie. Bardzo głębokie i barwne postacie. Sam główny wątek jest bardzo dynamiczny i raczej krótki ale potęga tej gry leży w zadaniach pobocznych, których starczy na długie tygodnie.

Ogólna ocena 9/10

#gry #pcmasterrace #scifi #cdprojektred
P.....a - Udało się! #cyberpunk2077 ukończone przed końcem urlopu. Wszystko się dobrz...

źródło: comment_16114799216c5IB4pT1rRVn398nzUSNg.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nihas: Tak wygląda gra zrobiona od początku do końca porządnie, gdzie decyzje mają realny wpływ na fabułę, nie jak w przypadku cyberpunka, gdzie to były tylko puste obietnice.
  • Odpowiedz
@Nihas: Niedostarczenie przez producenta obiecywanych rzeczy, wycięcie AI i spawnowanie policji z d--y, usunięcie dużej części contentu, masa bugów, tragiczna praca na konsolach, równanie do dołu po patchu - tym bardziej o tym nie świadczy.
Detroit można śmiało dać 10/10 pod każdym aspektem
Pokaż mi osobę, która na trzeźwo tak wysoko oceni cyberpunka
  • Odpowiedz
Niedostarczenie przez producenta obiecywanych rzeczy


@NaopaK: To prawda, ale przy ocenianiu samej gry nie biorę tego pod uwagę, bo chodzi o samą grę właśnie.

usunięcie dużej części
  • Odpowiedz