Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak dostałem od rodziców opie#dol za Return to Castle Wolfenstein. Nie za samo granie, bo grałem razem z ojcem XD dostałem ta grę jak mialem 6 lat jakoś na Wielkanoc, a jako że nie znałem za bardzo historii w tym wieku a podobały mi się swastyki to odzobilem nimi połowę pisanek XD #heheszki #gownowpis #pcmasterrace #wolfenstein #wolfensteinenemyterritory
Pobierz Karp_Molotow - Pamiętam jak dostałem od rodziców opie#dol za Return to Castle Wolfens...
źródło: comment_1611047919blBKpZiSGoLgFUBUveozVS.jpg
  • 28
@Karp_Molotow: miałem podobnie kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) z przedszkola zawsze szedłem do dziadków i spędząłem tam czas z wujkiem (10 lat starszy jest ode mnie) i akurat rysował na historię właśnie swastykę (jakiś projekt czy coś. Spodobała mi się i potem w domu sam je rysowałem sobie na kartce, aż tata się zapytał gdzie widziałem ten znaczek. Powiedizałem, że widziałem jak wujek rysuje i też chciałem
@Karp_Molotow: w zasadzie mam podobną historię... rysowałem sobie coś jako szczeniak (jakaś mapa czy #!$%@? wie co) i było tam wzgórze, a na wzgórzu flaga, a na fladze swastyka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rodzice mi mówili, że nie wolno tego rysować, a ja nie miałem pojęcia, dlaczego...