Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak dostałem od rodziców opie#dol za Return to Castle Wolfenstein. Nie za samo granie, bo grałem razem z ojcem XD dostałem ta grę jak mialem 6 lat jakoś na Wielkanoc, a jako że nie znałem za bardzo historii w tym wieku a podobały mi się swastyki to odzobilem nimi połowę pisanek XD #heheszki #gownowpis #pcmasterrace #wolfenstein #wolfensteinenemyterritory
Pobierz
źródło: comment_1611047919blBKpZiSGoLgFUBUveozVS.jpg
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Karp_Molotow: Żeby uniknąć podobnych wpadek na pierwszej lekcji histori w czwartek klasie (zanim było #!$%@? o faraonach itp.) babeczka nam wyjaśniła kto to był Hitler, swastyka i książka Main Kampf. O każdym z wymienionych tematów tyle #!$%@?ła, że ciężko było nie zapamiętać. Tego samego dnia na pierwszej lekcji polskiego babeczka zrobiła kartkówkę by sprawdzić nasz stan wiedzy i jedno z pytań było by wymienić 2-3 książki z autorem zagranicznego pochodzenia. Ja
@Karp_Molotow: W podstawówce miła pani na informatyce czasami pozwalała nam grać w RTCW (że to poszło na tych rzęchach) i jeszcze jakąś strategię o Grecji czy Egipcie. Niby gry historyczne, a dzieci trzeba uczyć historii, szczególnie tej o Niemcach w mundurach ze swastykami. W sumie najdalszy save doszedł do kolejki górskiej, więc sam początek gry. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po kilku latach odświeżyłem sobie "historyczną grę" i trafiłem do podziemi,
bawiliśmy się w wojsko, i hilowalismy bo w TV tak robili żołnierze


@Chlebek_Pyszny: w liceum miałem taki przedmiot jak Przysposobienie Obronne. Pan na pierwszej lekcji mówił, że zawsze przed lekcją mamy się ustawić w dwuszeregu przed klasą i jedna osoba po przywitaniu się skinieniem głowy złoży raport z ilości obecnych osób. Na drugiej lekcji wytypowana została to tego Ula -gospodarz klasy. Widać, że nie wie jak zacząć więc ktoś szeptem podpowiada