Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, udało mi się w końcu ogarnąć zrzutkę. Historię mojej choroby znacie, żeby nie było wrzuciłem też zdjęcia najistotniejszych dokumentów ale jeśli będziecie mieli jakieś pytania czy wątpliwości to pytajcie, postaram się je rozwiać. Z góry dziękuję za każdą przelaną złotówkę, bo w chwili obecnej jakakolwiek okazana pomoc jest dla mnie na miarę złota.

https://zrzutka.pl/9jnrxb

#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
demontre - Czołem Mirki i Mirabelki!
Z lekkim opóźnieniem, ale zgodnie z obietnicą, ...

źródło: comment_1610969656zxsP5GnHW1JdJFbVmzPuQu.jpg

Pobierz
  • 536
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@demontre Aż mi się japa cieszy jak widzę jak licznik leci w górę, zajebiści ludzie! :D

Rzucam od siebie ile mogę i chętnie oddam swój 1% jak będzie można. Trzymaj sie mocno i nie spadnij z wózka z wrażenia! :D
  • Odpowiedz
Z tego wynika, że trzeba robić sobie co jakiś czas USG jamy brzusznej. Gdyby wykryto guza wcześniej, to sytuacja byłaby lepsza?


@xp17: Prawdopodobnie tak. Jak później się dokształciłem, to raz w roku powinno robić się taki przegląd - usg brzucha, rtg klatki piersiowej, badania krwi. Żeby wyłapać nieprawidłowości na wczesnym etapie. Jeśli rodzinny kręci nosem, to zawsze można prywatnie - wyjdzie z 250 ale lepsze to niż skończyć jak ja.
  • Odpowiedz
Wpłacone mirku. Obserwuje twoją historie od jakiegoś czasu i teraz kiedy mam realnie okazje pomóc czynie to z ogromną przyjemnością. Obyś niedługo grał w odświeżone Mass Effecty, a później kolejną część. Trzymaj się!


@Almost_a_wizard: Dziękuję ogromne, każda pomoc jest na wagę złota!
  • Odpowiedz
poszło mordo, trzymaj się

btw. myślę, że pic rel nie przestanie mnie śmieszyć absolutnie nigdy xd


@aett: a tam, ktoś ma ubaw a ja dodatkowe ponad 60zł, wszyscy zadowoleni!
  • Odpowiedz