Wpis z mikrobloga

@cvede: nie chce cie martwić ale będę szczery. Po sobie i znajomych wiem że wiele problemów psychicznych spowodowanych ziołem nie znika po zaprzestaniu (niektorym po dwoch zapaleniach w zyciu cos sie zmienialo na gorsze) tylko potrzebna ci bedzie terapia jesli chcesz wrocic do tego co bylo. Ciesz sie ze nie zrobiles sobie wiekszej krzywdy bo niektorzy zrobili nieodwracalne kuku, jak ja, lęk napadowy towarzyszy mi całe 4 lata od rzucenia i
  • Odpowiedz
@NapoleonWybuchowiec: mirku nie wiesz nic o psychiatrii. Nie da się z neurotyka przejść do schizofrenii tak jak 2 x 2 nie moze byc rowne 5. Jesli chciales mnie nastraszyc to beka bo jedyne juz czego sie boje w zyciu to paradoksalnie napad w jakims ciasnym miejscu. Nie boje sie za to za**ć siebie albo kogoś, wielu rzeczy których normalni ludzie się boją ja się nie boję i paradoksalnie w wielu sprawach
  • Odpowiedz
@cvede: Rzuciłem palenie 1 stycznia tego roku i jak na razie jedynie skutki odstawienia to bezsennosc. Vhodze spac o 3/4 w nocy (klade sie ok 24 ale niw potrafie wczesniej zasnac) miewam dziwne sny. Cały czas czuje że brakuje mi tego smaku zielska w ustach ale zaspokajam to e petem. Mialem juz kilka okazji do zapalenia ale nie palilem. Kwestia silnej woli. Za duzo kasy na to szlo i wychodzenie ze
  • Odpowiedz