Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem swojemu różowemu specjalną ortopedyczną poduszkę dla kobiet w ciąży, by jej trochę ulżyć. A wy jak wspieracie swoje różowe w tych ciężkich dniach?
To nasze pierwsze dziecko i nie mogę się już doczekać aż zostanę ojcem.. tak wiem, wychowam jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS- nie wiem co wy myślicie, ale dla mnie jeszcze nigdy nie była tak seksowna.

#niebieskiepaski #rozowepaski #ciaza
msl23 - Mirki, kupiłem swojemu różowemu specjalną ortopedyczną poduszkę dla kobiet w ...

źródło: comment_1610658069J7MSkwaYS30Gkl55THeNrE.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@msl23: nie wspieram, bo:
a) nie zapłodniłbym różowej,
b) nie potrzebuję dziecka,
c) jakbym chciał się kimś opiekować, to wziąłbym prędzej psa, a nie drugą osobę, która jeszcze będzie stroić fochy i robić humory, a później jeszcze miałbym na głowie dwie osoby z płaczami i dąsami do opieki (kobieta + dziecko).
  • Odpowiedz
Użyjecie 2 razy i pójdzie w kąt :)


@blunch: Bzdura. Moja przy pierwszym dziecku pół ciąży z tym spała, teraz przy drugiej też bierze, choć najcięższe dopiero przed nią.
  • Odpowiedz
@miken1200: My też korzystaliśmy przy dwóch - mam dokładnie tę samą poduszkę co OP (kupiona na allegro za 60 zł). Ta konkretnie jest za mała, za słabo wypchana przez co się ubija i przy użytkowaniu dłuższym niż 5 minut jest po prostu niewygodna.

  • Odpowiedz
@msl23: k---a opie XDDDDDDDDDDDDDDD nie wiem czemu otworzylem to zdjecie w nowej karcie ale jadlem wlasnie i teraz co prawda zjem bo jestem w k---e glodny ale to juz nie bedzie to samo
  • Odpowiedz
jeżeli kobieta sama ma ciemne włosy i tendencję do posiadania mocnego owłosienia, to w ciąży z dużym prawdopodobieństwem tak to będzie wyglądało. Ja naturalnie mam kasztanowe włosy i odkąd jestem w ciąży, włosy rosną mi gęstsze i co najmniej dwa razy szybciej. Do tego pojawiają się w nowych miejscach, jak na przykład na brzuchu.


@Mollina: bez przesady, do tego męskie dłonie też od ciąży, tak? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz