Wpis z mikrobloga

Tak świętowałem z moją Julią walentynki rok temu. Z racji tego, że do tegorocznych został już zaledwie miesiąc oraz z uwagi na to, że jej Mercedes już się zwyczajnie znudził i trochę zużył, postanowiłem postawić na coś klasę wyżej. Zamówiłem więc Bentleya Continentala GT. Normalnie w najwyższej konfiguracji jaką zamówiłem, trzeba byłoby czekać na ten samochód 9 miesięcy. Jednak z racji swoich znajomości i wysokiej rangi w społeczeństwie, udało się ustalić datę odbioru akurat na 14 lutego. Podobno nawet kilku pracowników produkcyjnych będzie musiało zrobić sporo nadgodzin, ale Dyrektor Regionalny nie mógł sobie pozwolić by mi ot tak odmówić. Co prawda zamówiłem go z wielkim bólem serca (jako fan marki Mercedes Benz), ale po prostu tak należało zrobić, by zadowolić swą księżniczkę. Dobrze wiecie ile ja mam samochodów. Ona dopiero będzie miała drugi. Nie chcę, aby czuła się przez to gorsza, stąd ta decyzja.

#mercedes #pokazauto #motoryzacja #ladnapani #pokazrozowegopaska #plodnajulka #warszawa #chwalesie #milosc #zwiazki
Pobierz dopeboiYSL - Tak świętowałem z moją Julią walentynki rok temu. Z racji tego, że do te...
źródło: comment_1610644509ropxEkP6279uJL0JMuNGbP.jpg
  • 28