Wpis z mikrobloga

@kkkppp44 k---a same story, tylko było wypracowanie na lekcji na ocene, no i ktoś z klasy wpadł na ten sam pomysł by pomóc się gotowcem. Ja rżnąłem z otwartej książki aż miło, a kolega nauczył się tego streszczenia na pamięć... kilka stron tekstu na blache które później recytował bo facetka chciała nam wstawić banie za ściąganie. Tylko nie wiedziała jak spisywaliśmy od siebie jak siedzieliśmy po dwóch stronach klasy xD
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: ja mam większy ubaw jak studenci mają mi złożyć jakiś tekst i wychodzi na jaw że nie potrafią pisać spójnego tekstu ani po angielsku ani po polsku xD a później szok i niedowierzanie dlaczego rynek prac kupowania prac magisterskich kwitnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NPC_358034: Nauka to bzdura, pamiętaj. Po co idiocie coś innego w życiu jak kurs na koparkę / nauka programowania itd skoro to mu daje dobre pieniądze i zarabia najwiecej z rodziny XD to już było 100 razy przerabiane na wykopie. A potem jest płacz, ze żadna warta zachodu dziewczyna nie chce się z nim umówić XD
  • Odpowiedz
Te książeczki były super. A te małe jeszcze bardziej- tłumaczyły książki Lepiej niż nie jeden nauczyciel:)
  • Odpowiedz
@Wojbody: moja przyjaciółka z ławki zarzekała się że sama napisała wypracowanie, na to nasza polonistka wyjęła z biurka jakiś numer magazynu dla uczniów sprzed 2 lat (to chyba był Victor czy coś takiego) i pokazała jej dokładnie takie samo wypracowanie XD
  • Odpowiedz
@Wojbody: moja nauczycielka jedną z nich napisała, a koleżanka z klasy przy niej przeczytała na głos swoje zadanie, przepisując dokładnie to co w "ściądze".
  • Odpowiedz
@raz_i2: chyba, że uczyła cię wiedźma co musiała odreagować nudne życie i robiła kartkówki z koloru rękawiczek kochanki bohatera podczas przejażdżki na sankach. Żeby sprawdzić czy przeczytałeś, bo liczy się przecież karność, a nie zrozumienie tematu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raz_i2: swoją drogą to ładnie dzieciom zabierają te ostanie beztroskie lata. Nawet w tej podstawówce zadają im na zapas do domu masę zadań, jeszcze tak żeby nie było za dużo wolnego czasu w domu to macie 2,3 tyg na przeczytanie ksiazki.Do 4,5 klasy czytałem wszystko bo rodzice kazali, później już tylko czytanie streszczeń dzień przed sprawdzianem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Piastan: a mojej mamie nauczycielki ciągle p--------y o mnie "zdolny ale leniwy". zawsze przychodziła z wywiadówki z pretensjami, na co odpowiadałem "no, jasne, wolałyby pewnie pracowitego debila?"

a mnie osobiście w-------y tekstem "stać cię na więcej". owszem, ale tylko debil nie selekcjonuje sobie zadań. np. nie widziałem sensu w ryciu na pamięć procentów pastwisk w irlandii na geografii gospodarczej.
  • Odpowiedz