Wpis z mikrobloga

Jeśli choć raz w życiu miałeś/miałaś internetową dziewczynę/chłopaka gdzieś na drugim końcu Polski - plusujesz ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli choć raz w życiu #!$%@?łeś/łaś do swojej love pociągiem 100km+ przez pół kraju tylko po to, by nigdy więcej się nie spotkać - plusuj pierwszy komentarz ( ͡º ͜ʖ͡º) zobaczymy ilu z nas było spierdoxami xD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder
Pobierz BonifacyDX - Jeśli choć raz w życiu miałeś/miałaś internetową dziewczynę/chłopaka gdz...
źródło: comment_1610489051155HkpZfmSwTt8KNRdATyw.jpg
  • 48
jeśli choć raz w życiu #!$%@?łeś/łaś do swojej love pociągiem 100km+ przez pół kraju tylko po to, by nigdy więcej się nie spotkać - plusuj pierwszy komentarz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@BonifacyDX: czemu akurat po to aby się nigdy nie spotkać skoro love? xd
@BonifacyDX: aż mi się przypomniało jak z głupoty kiedyś na internecie poznałem fajną dziewczynę, gadka szmatka i umówiliśmy się, przyjechałem do niej 300km później ona do mnie, raz jeszcze ja i na tym się skończyło, ale mega miłe wspomnienia mam, mimo że 3 razy się spotkaliśmy, to dużo zwiedziliśmy bo oboje to uwielbialiśmy, miałem do niej nawet ostatnio napisać, co u niej słychać tak poprostu z ciekawości, ale doszedłem do wniosku