Wpis z mikrobloga

  • 19
Mirki ale mnie #!$%@? trwałość i intensywność męskich perfum (°° Może jestem jakiś #!$%@? i będę teraz #!$%@?ł totalne głupoty ale takie odnoszę wrażenie i liczę, że nie jestem w tym przekonaniu sam. Ogólnie lubię dobrze pachnieć - dodaje mi to pewności siebie i ogólnie jest wtedy w pytę. Przerobiłem już trochę flakonów. Od jakichś tanich gówien z Rossmanna po trochę droższe sztuki w okolicach tych 150/200 zł za sztukę. Raz nawet pokusiłem się na jak mi się zdaje ogólnie chwalone Profumo (#!$%@? się znam jak coś). Niestety wszystkie w moim odczuciu były mało intensywne i dużoo mniej trwałe niż nawet jakieś totalne gówno dla kobiet. Wiadomo - te droższe były sporo lepsze ale no #!$%@? 5h dobrej projekcji to było maks. Dla porównania jakaś zwykła mgiełka za 40 zł mojej dziewczyny potrafi pachnieć praktycznie cały dzień, a jak przebywa w jakimś pomieszczeniu dłużej to w całym otoczeniu czuć jej zapach. Ile to może mieć % czystych perfum w sobie, 5? XD a daje totalnie radę. W pracy przechodząc obok koleżanek od większości z nich przez cały dzień bardzo mocno czuć miłe zapachy, a przy rozmowach wychodzi, że nie używają nic specjalnego i są to zwykle perfumy od chłopa z Rossmanna. Nawet ziom z pracy, który używa zajebiście drogich savage pachnie dobrze może przez pierwsze 3h, potem musiałbym chyba wsadzić mu nos w ubranie żeby czuć zapach tak jak od razu po aplikacji. Czarę goryczy mojego #!$%@? przelał dziś dezodorant FA mojej dziewczyny za 8 zł. Rano stwierdziłem, że jestem #!$%@? i po prostu musi mi się wydawać więc dla testu w jedno miejsce na bluzie psiknalem się tym antyperspirantem, #!$%@? czułem go cały dzień xD Jakiś AXE, którym czasem się psikam jest wyczuwalny może przez 30 min i to jeszcze jak większość czasu siedzę w aucie gdzie nie ma wiatru.
Ogólnie absolutnie nie chodzi mi o to aby każdy dusił się moim zapachem ale no chciałbym w końcu znaleźć fajny męski zapach, który będzie mi towarzyszył cały dzień. Jesteście w stanie coś polecić?
#perfumy #gownowpis
  • 43
  • Odpowiedz
@H4RRI3R: Pamiętaj ,że nos po jakimś czasie się przyzwyczaja. Dużo zależy też od twojej skóry. Sam np nie czuje swojego zapachu już po 30-60min a wąchając bluzę następnego dnia nadal mocno czuje to czym się psikałem. Najlepiej kup parę odlewek na tagu i zobaczysz co ci się podoba i co dobrze się na tobie trzyma.
W moim przypadku chyba najlepiej trzyma się Creed Aventus
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@DonCebulione nie mogłoby być inaczej patrząc na jego cenę. Chyba najdroższe jakie widziałem xD
To fakt nos się przyzwyczaja i może to być jakaś odpowiedź na mój problem aczkolwiek dezodorant fa #!$%@?ł mi dziś głowę
  • Odpowiedz
@H4RRI3R: generalnie zgadzam się z obserwacją, aaale ja bym tego nie rozbijał na damskie-męskie, a bardziej na ulepy-nieulepy. Jest kupa męskich ulepów, które siedzą całe dnie, nawet w niskiej cenie: Mercedes Club Black, Ard Al Zaafaran Midnight Oud, Joop Homme, Just Jack Tobbaco Leaf; tylko trzeba niestety lupić ulepy.
  • Odpowiedz
@H4RRI3R: Też mnie to ostatnio denerwuje, ostatnio co nie stestuje to nawet jak mi się zapach podoba to po prostu krótko trzyma, a z kolei jak sie psikne jakimś który mi sie nie podoba to jak na złość mocno trzyma xD przez to stwierdziłem, że szkoda hajsu na krótko trzymające perfumy i może warto trochę zanurkować w jakąś niszę i może nie kupować całego flakonu koczkodana za 1000zł ale np. jego
  • Odpowiedz
@alvaro1989: panie kochany 900 zł xD
Panowie ja tutaj wam nakreślam półkę do 200 zł, a wy mi wyjeżdżacie z aventusem i czymś za 30 zł za 2ml.
Potrzebuję czegoś dla cebuli:)
  • Odpowiedz
@acetone: z tego co mi wiadomo, to Midnight Oud wcale nie jest takim rasowym klonem Interlude, tylko bardziej wariacją na temat, ale nie miałem z Interlude styczności. Ja odbieram Midnight Oud jednak mimo wszystko dość słodko - nie jest bardzo słodki, ale jest słodki.
  • Odpowiedz