Wpis z mikrobloga

Kupiłem pustą butle po czynniku do klimatyzacji, muszę odciągnąć czynnik z auta i potrzebowałem pustej.
Przed chwilą przyjechał kurier i myślę sobie coś za duża ta paczka. Po otwarciu się wyjaśniło, butla zajmuje gdzieś 1/10 miejsca a reszta to gąbki z foteli samochodowych, trzy oparcia i dwa siedziska. Widać taniej wysłać komuś śmieci niż je wyrzucić.
#januszebiznesu #allegro
Pobierz Conradzio - Kupiłem pustą butle po czynniku do klimatyzacji, muszę odciągnąć czynnik ...
źródło: comment_1610460911gwvCfR0J3bw2RaxIDlBUpQ.jpg
  • 76
@revoolution: tu nie ma, o gabce Ci wkleiłem link, z tym, że gąbka może podpadać pod działalność bo z tego co w artykułach czytałem uważają, że gąbka z rozbioru aut to z działalności i nikt sam gąbki z fotela nie może posiadać - z uwagami, że to pokrętna logika to nie do mnie proszę, od razu mówię :)
nie zabezpieczysz paczki - źle. Zabezpieczysz - też źle...


@goferek: Są pewne granice. Już lepiej upchać zwykłymi kartonami, niż wysyłać komuś capiącą padlinę, w którą na przestrzeni lat wsiąkało i pierdziało kilku różnych januszy.
@Conradzio No, elegancko się śmieci pozbył. W Polszy to #!$%@? jest, że nie można jak człowiek po np wymianie foteli w aucie oddać starych, tylko trzeba kombinować. Jak ktoś się coś więcej bawi przy samochodzie, wymienia, etc. to w pewnym momencie ogromnym problemem staje się to, jak się pozbyć odpadów niemetalowych.
I u nas nie ma na to legalnego sposobu :/ I między innymi dlatego ludzie do lasów wywożą.
@revoolution: Dużo zależy od gminy, nie w każdej są takie same zasady. Np. jako gabarytów nie można wystawić pustych opakowań po farbach - trzeba je zawieźć do PSZOK. A sama wycieczka do takiego punktu to też często kilka godzin wyjętych z życia dlatego wysyłanie komuś starych foteli samochodowych jako zabezpieczenia przesyłki rodzi same problemy dla kupującego