Wpis z mikrobloga

Kupiłem pustą butle po czynniku do klimatyzacji, muszę odciągnąć czynnik z auta i potrzebowałem pustej.
Przed chwilą przyjechał kurier i myślę sobie coś za duża ta paczka. Po otwarciu się wyjaśniło, butla zajmuje gdzieś 1/10 miejsca a reszta to gąbki z foteli samochodowych, trzy oparcia i dwa siedziska. Widać taniej wysłać komuś śmieci niż je wyrzucić.
#januszebiznesu #allegro
Conradzio - Kupiłem pustą butle po czynniku do klimatyzacji, muszę odciągnąć czynnik ...

źródło: comment_1610460911gwvCfR0J3bw2RaxIDlBUpQ.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio próbowałem się pozbyć dwóch foteli samochodowych, w PSZOKu powiedzieli, że to nie jest odpad komunalny, więc wynocha. Zadzwoniłem do prywatnej firmy zajmującej się odbiorem i wywozem odpadów - kazali zawieźć fotele do swojej centrali i zawołali 97 zł za utylizację. Wobec tego z foteli zdjąłem tapicerkę, pociąłem, wyrzuciłem do śmietnika, pociętą gąbkę do PSZOKu a metalowy stelaż na złom - zarobiłem 17 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Conradzio: ja kiedyś wysłałem nieduża rzecz i zużyłem jako zabezpieczenia z 6 gazet których kartki robiłem w „kulki” i ciasno upchałem. Chciałem dobrze, mam nadzieje ze nie trafiłem gdzieś na forum ze wysyłam śmieci xd
  • Odpowiedz
@Conradzio: lepiej chyba dac te 200zł za nabicie niz bawić sie samemu, popełnilem ten sam bład i prawie wysadzilem instalacje w powietrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@33_N: no najlepsze jest to, ze musisz to robic mimo ze placisz za wywoz smieci jakas porabana kase, mi jak tylko przejda na docelowy system liczenia wyjdzie 1500zl rocznie za 2os w mieszkaniu
  • Odpowiedz
@Conradzio: normalna butla, jak ma atest to nikt nie będzie się bawił w wygląd. Takie butle nie są z reguły kupowane na stałe tylko na wymianę. Dlatego do ich wyglądu nikt nie przywiązuje uwagi, byleby były sprawne. No chyba że kupiłeś sobie butlę na gaz tylko po to żeby postawić nad kominkiem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zulf: mnie r-----------ą goście co się pultaja jak butla wygląda.Ma legalizacje? Ma , to na uj się p------------z? Bedziesz ja w salonie trzymał w reprezentacyjnym miejscu?
  • Odpowiedz
@picasssss1: Wygląd mi nie przeszkadza i jest nie istotny w zastosowaniu tej butli. Napisałem tylko w kontekście rzekomego zabezpieczania przesyłki, te gąbki nie są po to żeby zabezpieczyć butle, która i tak jest porysowana, tylko po to żeby się ich pozbyć nie ponosząc żadnych kosztów.
  • Odpowiedz