Wpis z mikrobloga

Kupiłem pustą butle po czynniku do klimatyzacji, muszę odciągnąć czynnik z auta i potrzebowałem pustej.
Przed chwilą przyjechał kurier i myślę sobie coś za duża ta paczka. Po otwarciu się wyjaśniło, butla zajmuje gdzieś 1/10 miejsca a reszta to gąbki z foteli samochodowych, trzy oparcia i dwa siedziska. Widać taniej wysłać komuś śmieci niż je wyrzucić.
#januszebiznesu #allegro
Conradzio - Kupiłem pustą butle po czynniku do klimatyzacji, muszę odciągnąć czynnik ...

źródło: comment_1610460911gwvCfR0J3bw2RaxIDlBUpQ.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1418
@Conradzio: co ci nie pasuje ? Gdyby było luzem to też byś miał ból dupy , uważam że taka forma zabezpieczenia jest bardziej eko niż użycie 9272927metrow folii bombelkowej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Conradzio: #!$%@? Murku, mogłeś podjechać do klimaciarza, odciaga czynnik i olej, drukuje kartkę i później znow nabija... Nie trza kupować butli. No chyba że sam jesteś klimaciarzem.
  • Odpowiedz
@Fakemirror: Akurat ta butla sama w sobie jest opakowaniem i nie potrzebuje żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Poza tym w momencie wysyłki musiała już być cała poobijana i porysowana, ale wygląd w tym przypadku jest nieistotny. We wszystkim trzeba mieć jakiś umiar, gdyby dał mniejszy karton i wrzucił dwie gąbki to spoko, ale wysłać komuś dwa i pół fotela to już przegięcie. Aż strach zamawiać jakiekolwiek części używane, bo przez BDO niedługo pół
  • Odpowiedz