Wpis z mikrobloga

Kupiłem pustą butle po czynniku do klimatyzacji, muszę odciągnąć czynnik z auta i potrzebowałem pustej.
Przed chwilą przyjechał kurier i myślę sobie coś za duża ta paczka. Po otwarciu się wyjaśniło, butla zajmuje gdzieś 1/10 miejsca a reszta to gąbki z foteli samochodowych, trzy oparcia i dwa siedziska. Widać taniej wysłać komuś śmieci niż je wyrzucić.
#januszebiznesu #allegro
Conradzio - Kupiłem pustą butle po czynniku do klimatyzacji, muszę odciągnąć czynnik ...

źródło: comment_1610460911gwvCfR0J3bw2RaxIDlBUpQ.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Conradzio: wstawianie takiego zdjęcia i wysłanie butli jak pić rel to januszerka, ale moim zdaniem zajebiscie zabezpieczone. Twoim zdaniem, lepiej gąbki wyrzucić, a kupić nową folię, czy styropian i tak zabezpieczać? Bez sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@revoolution: nie przyjmą w PSZOK, lasy by były w PL za czyste gdyby tak sobie można było do PSZOK wszystko zawieźć

@tmk1: można dosłownie wszystko zawieść. Zawiozłem tam trzy busy wyposażenia mieszkania po staruszce. Tylko miałem wszystko posegregowane. Więc nie opowiadaj i powielaj głupot, bo właśnie przez to lasy są pełne syfu.
  • Odpowiedz
uważam że taka forma zabezpieczenia jest bardziej eko niż użycie 9272927metrow folii bombelkowej


@Fakemirror: ta folia ważyłaby 1/10 tego co te stare gąbki. A teraz klient powinien im je odesłać, bo to odpad niebezpieczny. Po trzecie to k---a nie wiem jak chcesz uszkodzić butlę z gazem. Chyba nią coś to prędzej.
  • Odpowiedz
@BajerOp: masz powyżej wypowiedzi nie tylko moje, masz foto z tablicy co przyjmują w Warszawie w PSZOKu, więc się ciesz, że masz taki PSZOK, że wszystko przyjęli i sam głupot innym nie opowiadaj
  • Odpowiedz
uważam że taka forma zabezpieczenia jest bardziej eko niż użycie 9272927metrow folii bombelkowej

@Fakemirror:

reszta to gąbki z foteli samochodowych, trzy oparcia i dwa siedziska.

@Conradzio:
Panowie - jest pomysł na biznes - utylizacja śmieci, kupujemy partie porządnych pendrivów, a potem na allegro wystawiamy poniżej ceny zakupu + wysyłka paczkomatem gratis i wysyłamy w największych paczkach jakie wejdą do paczkomatu. Jednocześnie bierzemy kase za utylizacje jakichś odpadów i
  • Odpowiedz
@Conradzio Tak na marginesie wydaje mi się, że to co chcesz robić jest nielegalne. Proszę nie wypuść tego do atmosfery. 2 lata temu jak oddawałem butle musiałem wysłać mailem uprawnienia szefa.
  • Odpowiedz