Wpis z mikrobloga

Pamietam jak jezdzilem kilka lat na deskorolce. Podstawowka/gimnazjum. Super czas. Najwiekszy wyczyn to ollie z 6 duzych schodow pod galeria krk :D ahhh
  • Odpowiedz
O k---a, jaka gruntowna analiza całego jej życia tylko na podstawie krótkiego GIFA. xD


@Tehnikolor: i tak dobrze, że gifa. Niektórzy artyści wykopowi potrafią dogłębnie przeanalizować życie dziewczyny, wszystkie jej decyzje i wieszczyć jej złą przyszłość na podstawie zdjęcia.
  • Odpowiedz
@gloria_alleluja: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I WYRAŻAĆ SWOJE EMOCJE BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD CIESZĄ SIĘ Z BŁAHYCH RZECZY
  • Odpowiedz
@gloria_alleluja: Muszę zapamiętać, żeby się nie cieszyć za mocno jak coś mi się uda, bo jeszcze ktoś może pomyśleć, że jestem niestabilna emocjonalnie na co dzień :-/

Ja pitolę, jak można negatywnie kogoś oceniać (i to dzieciaka) za to że okazuje radość?! I to w dzisiejszym świecie, gdzie tak często mówi się "cieczmy się z małych rzeczy". I to zapewne dlatego tylko, że ten dzieciak jest płci żeńskiej. Jak popsute
  • Odpowiedz
Jeździłem (a właściwie „kaleczyłem”) przez lata i nigdy nie udało mi się zrobić kickflipa. Do dziś mi się nieraz śni, że wymiatam, a potem się budzę z wielkim zawodem (znacie to uczucie?:)). Kiedyś zrobię tego kicka i będę się cieszył jak ta dziewczyna! (thanks for coming to my ted talk)
  • Odpowiedz
@mdz88: ja rowniez nie zrealizowalem tego marzenia ;), ale nie rozpaczam, moja 2,5 letnia corka mowi, ze chce deske z czachą wiec jestem dobrej mysli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz