Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, bo mnie to trochę już zaczyna drażnić. Ostatnio wśród moich znajomych pojawił się temat pierwszych randek. Według mnie na pierwszych spotkaniach, gdy się dopiero poznajmy z dziewczyną, każdy powinien płacić za siebie. Dziewczyny odrazu zaczęły się burzyć, ze się nie znam i facet zawsze powinien płacić na pierwszej randce. Kto ma racje?
Bo według mnie, ja.
#randki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
MagicznyKarolek - Słuchajcie, bo mnie to trochę już zaczyna drażnić. Ostatnio wśród m...

źródło: comment_1610049408HOhGF96FHKB7Pfj4oOVLKz.jpg

Pobierz
  • 152
@MagicznyKarolek: Generalnie płaci ten co zaprasza, a nie płeć. W innych krajach to jest normalne nawet jak w delegacji jestem to jak mnie zapraszają to płacą, jak oni tutaj są to ja. Nie inaczej się to ma do randek, ale generalnie jeśli dziewczyna zasugeruję, że chce zapłacić można powiedzieć coś w stylu nie - ja to zrobię. Ale jeśli ona powtórzy, że ma życzenie płacić to lepiej jej dać zapłacić mimo,
@MagicznyKarolek:

A foodie call occurs when a person, despite a lack of romantic attraction to a suitor, chooses to go on a date to receive a free meal.

We found 23–33% of women surveyed had engaged in a foodie call


https://www.researchgate.net/publication/333920013_Foodie_Calls_When_Women_Date_Men_for_a_Free_Meal_Rather_Than_a_Relationship

Myślę ze w Polki nie są aż tak wyrachowane jak te amerykanki z badanie, ale przykro sie robi jak się takie coś czyta, obdziera to spotkanie z jakiegos romantyzmu
Hahaha kocham was. Dawanie #!$%@? o kawę za 5 zł XD


@girlsjustwannahavefun: To dziewczyny dają #!$%@? o kawę za 5zł bo jakoś nie stawiają. Jaki problem? Proszę bardzo. Plus jedzenie, pizza najlepiej, piwko do tego, wyjdzie 50 :) Ale niech będzie sama kawa. Gdzie te kobiety zapraszające facetów na randki, piszące pierwsze i stawiające kawy? Hę? Ano w dupie bo najłatwiej wyśmiać faceta że daje #!$%@? o to, a same jeszcze