Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, bo mnie to trochę już zaczyna drażnić. Ostatnio wśród moich znajomych pojawił się temat pierwszych randek. Według mnie na pierwszych spotkaniach, gdy się dopiero poznajmy z dziewczyną, każdy powinien płacić za siebie. Dziewczyny odrazu zaczęły się burzyć, ze się nie znam i facet zawsze powinien płacić na pierwszej randce. Kto ma racje?
Bo według mnie, ja.
#randki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
MagicznyKarolek - Słuchajcie, bo mnie to trochę już zaczyna drażnić. Ostatnio wśród m...

źródło: comment_1610049408HOhGF96FHKB7Pfj4oOVLKz.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@waro Ależ oczywiście, typ z wykopu wie lepiej co robię, albo czego nie robię jak randkuję. xD
No co ja mogę, idź się kisić w swoich urojeniach, nie mój problem. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ależ oczywiście, typ z wykopu wie lepiej co robię, albo czego nie robię jak randkuję. xD

No co ja mogę, idź się kisić w swoich urojeniach, nie mój problem. ¯\(ツ)/¯


@alfka: Kolejna księżniczka obrażona? Jak przykro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kobiety teraz tak samo często pracują i zarabiają jak faceci same powinny płacić za siebie nie ważne czy to pierwsza czy 10 randka. Chyba ze facet sam nalega to jego sprawa. Kiedyś były inne czasy kobiety mniej zarabiały albo w ogóle nie pracowały wiec dlatego tak się utarło ze to facet płacił.
  • Odpowiedz
  • 1
@MagicznyKarolek ja to bardzo często trafiałem na takie, które proponowały płacić pierwsze, z zaznaczeniem, że następnym razem ja zapłacę, czasem na pół płaciłem, sporadycznie z mojej inicjatywy sam całość rachunku pokrywałem.
Zaskoczony jestem, że tak często czyta się o dziewczynach burzących się, że facet nie płaci ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz