Wpis z mikrobloga

@4x80: Za parę lat nie będzie nawet musiała z domu wychodzić.
A taki tekst jeszcze nie raz zobaczycie bo jest po prostu klikalny.
Najgorsze w tym dla mnie jest to że ona nie widzi w tym ani cienia żenady. Wręcz przeciwnie, chełpi się tym.
  • Odpowiedz
@4x80: Ja takie argumenty za tym, że dlatego facet powinien płacić za randkę widzę od jakiegoś czasu i zastanawia mnie, czy ktoś sobie zwyczajnie jaj nie robi XD Wiadomo, że faceci nie kupują środków higieny, czy nowych ubrań. Na codzień kobieta maluje się dla siebie, faceciki dupa cicho, a nagle na randkę maluje się dla chłopa i on musi to brać pod uwagę XD Dla mnie to możesz przyjść bez mejkapu
  • Odpowiedz
@4x80: tak na siłę to dla faceta też można przypisać niezłą listę wydatków:
- antyperspiranty
- żel pod prysznic
- barber
- rzeczy do pielęgnacji włosów, brody
- minoksydyl na wzmocnienie wlosow
- prezerwatywy
- siłownia-karnet
- suplementy, białko z kfd

Zrobił z siebie tyle wysiłku i jego ciało jeszcze nie spłaca połowy pizzy?!
  • Odpowiedz
@4x80: kiedys dziewczyna powiedziala mi, ze mam sie dorzucac do tabletek antykoncepcyjnych. Zrezygnowala z tego pomyslu kiedy ja stwierdzilem, ze w takim razie ona powinna mi sie dorzucic do paliwa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@4x80: Czyli jeśli w danym miesiącu więcej wydam dla siebie (elektryczna maszynka do golenia, barber, kosmetyki, kondomy) to automatycznie obowiązek zapłaty przechodzi na dziewczyne?
  • Odpowiedz
@4x80: że im kurła nie wstyd oczekiwać że ktoś za nie zapłaci. Ja to zawsze wychodziłam z założenia że chce być niezależna finansowo i mnie stać a nie pokazywać że jestem pasożytem (ʘʘ)
  • Odpowiedz