Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, bo mnie to trochę już zaczyna drażnić. Ostatnio wśród moich znajomych pojawił się temat pierwszych randek. Według mnie na pierwszych spotkaniach, gdy się dopiero poznajmy z dziewczyną, każdy powinien płacić za siebie. Dziewczyny odrazu zaczęły się burzyć, ze się nie znam i facet zawsze powinien płacić na pierwszej randce. Kto ma racje?
Bo według mnie, ja.
#randki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
Pobierz MagicznyKarolek - Słuchajcie, bo mnie to trochę już zaczyna drażnić. Ostatnio wśród m...
źródło: comment_1610049408HOhGF96FHKB7Pfj4oOVLKz.jpg
  • 152
@waro: No jedno takie spotkanie miałem, że na piwo z laską z apki - postawiłem parę tych piwek, a później nie było z jej strony żadnej inicjatywy, więc olać taką.

Z ziomkami to w ogóle jest normalne, że jak lecisz na miasto to nikt nie liczy tylko na zasadzie, że raz ja/raz Ty. Generalnie z dobrymi ziomami to w ogóle nigdy jakiś wyliczeń nie robiłem - kto ma to raczej się
@girlsjustwannahavefun: Ja nie płaczę, po prostu spotykam się np. w połowie drogi i każdy płaci za siebie. Prosta sprawa. Jak jest głębsza już relacja, znamy się super to wtedy na zmianę, losowo, obojętnie.

Problem jest taki, że większość kobiet nie toleruje tego, by pierwsze coś zrobić dla faceta, czy za niego zapłacić, a nawet napisać, zagadać, a mają pretensje do facetów :) hipokrytki. Ty też bo przecież wypominasz facetowi że płacze
a nie płaczę, po prostu spotykam się np. w połowie drogi i każdy płaci za siebie. Prosta sprawa. Jak jest głębsza już relacja, znamy się super to wtedy na zmianę, losowo, obojętnie.


@nowywinternetach: xD

Problem jest taki, że większość kobiet nie toleruje tego, by pierwsze coś zrobić dla faceta, czy za niego zapłacić, a nawet napisać, zagadać, a mają pretensje do facetów :) hipokrytki.


@nowywinternetach: zacznij spotykac się z innymi
xD


Co niby w tym takiego zabawnego?

zacznij spotykac się z innymi kobieetami.


Chętnie. Problem, że te normalniejsze są zajęte, a została taka patologia.

wspomnialam wyzej ze bylam z mirkiem na randce


Pewnie się znaliście, po koleżeńsku i wio. Jakby nie było wio, to byście byli razem. No ale okej. It's prank bro.

#!$%@? mnie 10 zł


@girlsjustwannahavefun: No ok, jeśli tak Cię #!$%@? to czekam aż mi przelejesz. Przyda się,
Wszystko rozbija się raczej o to, żeby dobrze zweryfikować kobietę z jaką się spotykamy. Czasem taka weryfikacja jest przy płaceniu :D


@ImNotHere: I powiem ci, że jest to bardzo dobra weryfikacja. Jeśli kobieta godzi się na to, aby za nią płacono, albo - co gorsza - jeszcze wymaga tego od ciebie... zawsze olewać.

Kiedyś spotykałem się z taką dziewczyną i właśnie w myśl zasady, że "zapraszający stawia" zapłaciłem za nią na
@waro: Pieniądze potrafią doskonale weryfikować wiele rzeczy. Czasem tak możesz się dowiedzieć czy masz przy sobie prawdziwego przyjaciela czy nie.

Z kobietami też to właśnie przerabiałem, że zazwyczaj jeśli laska wymaga od Ciebie cudów to kończy się to tym, że jak cuda znikają to czar pryska.

Tu z tą jedną to też była weryfikacja, że postawiałem te piwka, później mówię: "Zobaczę czy będzie się odzywać, czy gdzieś zaprosi ??" I co
Tu z tą jedną to też była weryfikacja, że postawiałem te piwka


@ImNotHere: Błąd, że postawiłeś, proste. Potem takie dziewczyny sądzą, że im się należy i zwiększają oczekiwania. Obcemu facetowi raczej byś nie postawił za 30zł piwa. Menele proszą o złotówę i nie dostają, a tu dziewczyna dostaje 30, bo się łaskawie pojawiła a potem zniknęła. Nigdy żadnego płacenia na początku znajomości :)