Wpis z mikrobloga

Polecacie folię na ekran z media marktu? Czy jakiegokolwiek innego sklepu, chodzi mi o te folie które pracownik nakleja za pomocą tej ich specjalnej maszynki. Nie niszczy to jakoś telefonu? Ekran wygląda potem normalnie itd? No i zabezpiecza przed rysami jak trzeba? Wcześniej używałam szkieł, które pękały dwa dni po założeniu :/
#telefony #ios #android
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@mirkacz z drugiej strony szkło się odkleja mocno, no i ja przerabialam szkla ze starym telefonem i one szybko pękały i się kruszyły po bokach :( I wszyscy namawiają na te folie, dlatego teraz się zastanawiam przy wymianie tel
  • Odpowiedz
@whiteglove: ja polecam etui które choć trochę wystaje nad ekran. Chroni wystarczająco. Sprawdzone od lat, a gleb parę telefon zaliczył. Szkła czy folie moim zdaniem szpecą. Jeśli jednak się upierasz to szkło jest pewnie odrobinę twardsze, ale też pęka od byle czego i większość ludzi jak ma szkło to zazwyczaj jest pęknięte i brzydkie. Folia tez w jakiś sposób chroni a na pewno nie pęka ;) W każdym razie nie
  • Odpowiedz
@whiteglove: no to lepiej folia, ale nie wiem jaka jest w media markt. Folia nie rozbije się od byle puknięcia. A najlepiej to nie nosić telefonu z kluczami i nie naklejać nic ;)
  • Odpowiedz