Wpis z mikrobloga

za te pieniądze możesz mieć świeższe bmw, audi czy mercedesa, wiec musisz sam wybrać czy chcesz jeździć 7-8 lat starszym autem xd


@gl3ba: może mieć też Corsę z salonu - i co z tego?
  • Odpowiedz
  • 121
@WilczyPasterz jak tylko Cię stać na utrzymanie, spalanie to kupuj Maserati, sens jest taki że będziesz wracał do domu okrężną drogą żeby dłużej pojeździć, a wsiadał/wysiadał będziesz uśmiechnięty i zadowolony ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WilczyPasterz: jeśli i tak chcesz wydać tyle hajsu na auto, to warto kupić te Maserati.

Nie bądź jak każdy nowobogacki Janusz z paskudnym każdywyglądataksamo Audi, czy cipkowozem BMW :p

Miej swój własny styl i klasę, a nie jak byle obszczymur, co trochę hajsu dostał i A6 w kombi :p
  • Odpowiedz
@WilczyPasterz: kupiłem 20 letnie BMW które zawsze chciałem mieć pół roku temu. Włożyłem 10k i zrobiłem 10kkm. W piątek jadę nim do Szwajcarii na narty.

Licz się z naprawami ale samochód ma skończona liczbę elementów i wystarczy mieć dobrego mechanika... I gotówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszę się jak głupi za każdym razem kiedy do niego wsiadam
  • Odpowiedz
@WilczyPasterz: Nie ma sensu. Kup sobie jeśli to twoje marzenie, ale koszta są ogromne, sypią się o wiele bardziej niż konkurencyjne auta, szczególnie te z poczatku produkcji ze skrzynią F1. Jeśli chcesz mieć po prostu szybkie i wygodne auto to już lepiej coś niemieckiego.
  • Odpowiedz