Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego atencjuszkini Marcelina Zawisza z partii Razem, reprezentujaca klub parlamanetarny Lewicy Razem przyszla na prace Komisji Zdrowia razem z dzieckiem, narazajac je tym samym na stres i zarazenie koronawirusem? Zeby zebrac atencje i wykorzystac to politycznie, bedzie lansik w mediach w najblizszym czasie jak ona sobie z tym radzi jako kobieta prawda, bedzie chodzenie po mediach, zeby nawet z opieki nad swoim dzieckiem wycisnac maksymalnie politycznie to co sie da.

Oczywiscie, ze Pani Zawisza mogla zostac w domu i uczestniczyc w pracach komisji zdalnie, ale po co jak mozna zrobic taka szopke i wykorzystac po raz kolejny swoje male dziecko politycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko glupi by nie skorzystal.
#polityka #bekazlewactwa #sejm
źródło: comment_1609847005PWOEUSCsb6Zu1sFzE8YiLB.jpg
  • 56
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ale wiesz że one nie są za aborcja każdego dziecka tylko możliwością wyboru?


@pablo397: Wyboru niczym cezar na igrzyskach w starożytnym Rzymie lol. Albo Hitler - on też nie chciał mordować wszystkich - tylko Żydów, Słowian i inne mniej 'szlachetne' nację ;)

Chcą być władczyniami życia i śmierci a nieustannie grają - w sposób skandaliczny wręcz - na najprostszych instynktach - potrafią nawet wykorzystywać swoje własne dzieci do brudnej politycznej gry.
Wyboru niczym cezar na igrzyskach w starożytnym Rzymie lol. Albo Hitler - on też nie chciał mordować wszystkich - tylko Żydów, Słowian i inne mniej 'szlachetne' nację ;)


@Wolfman91: dawno takiego #!$%@? nie słyszałem. jeśli z zoną zdecydujemy się na trzecie dziecko ale w trakcie badań prenatalnych wyjdzie, że płód jest nieodwracalnie uszkodzony to decydując się na aborcję takiego płodu mam się poczuć jak hitler albo cezar na starożytnych igrzyskach? Chłopie
@pablo397 Trzeba mieć nasrane we łbie, żeby dyskusję o morderstwie dzieci sprowadzać do linku na wiki i się jeszcze chwalić, że tak się robi w stosunku do Żydów xD
dawno takiego #!$%@? nie słyszałem. jeśli z zoną zdecydujemy się na trzecie dziecko ale w trakcie badań prenatalnych wyjdzie, że płód jest nieodwracalnie uszkodzony to decydując się na aborcję takiego płodu mam się poczuć jak hitler albo cezar na starożytnych igrzyskach? Chłopie weź może nie pisz więcej, bo aż mi głupio, że należymy do jednego gatunku.


@pablo397: No mi też głupio, że dziele z tobą tytuł człowieka. Nie potrafisz nawet prostej
@NiespodziewanaRiposta: a po co jej darmowa opiekunka, jak moze wykonywac swoje obowiazki z domu, nie narazajac dziecka?

@dlugi-gr: no nie wiem, bo rownie dobrze moglaby pracowac z domu zdalnie.

Mozecie mi we dwoch odpowiedziec na to pytanie, po co byla potrzebna ta szopka z dzieckiem i narazanie go na stres i zarazenie sie koronawirusem oprocz wykorzystania tego przez Zawisze w celach politycznych?
@niezdiagnozowany od samego początku , kiedy tylko pierwszy raz zobaczyłem gdzieś Zawiszę , twierdzę , że to bardzo sprawna , inteligentna kobieta bawiąca się w politykę. Skoncentrowana na zdobyciu władzy w dłuższej perspektywie. I temu podporządkuje wszystko . Do tego w sposób niezwykle przemyślany. Myślę że z czasem wyautuje się z razem i zacznie odgrywać jakąś rolę w lewicowych partiach głównego nurtu
jak moze wykonywac swoje obowiazki z domu

@niezdiagnozowany: Człowieku, skąd się wziąłeś? Jest XXI wiek i nie wszyscy mieszkają na wsi. Skoro tego nie chwytasz, to mniemam, że w takich okolicznościach się wychowujesz. Wiesz, dorośli ludzie mają sporo obowiązków, np muszą zarabiać, są aktywni społecznie, na co dzień mierzą się z różnymi okolicznościami. Takke jest życie.
@niezdiagnozowany według mnie ta baba jest strasznie nieodpowiedzialna aby z noworodkiem biegać po sejmie i dawać wywiady. Rozumie, że jako posłanka nie stać ją na zatrudnienia niani albo aby ojciec został przy dziecku te kilka godzin? A pewnie ojciec nn.
@NiespodziewanaRiposta: a po co jej darmowa opiekunka, jak moze wykonywac swoje obowiazki z domu, nie narazajac dziecka?

Mozecie mi we dwoch odpowiedziec na to pytanie, po co byla potrzebna ta szopka z dzieckiem i narazanie go na stres i zarazenie sie koronawirusem oprocz wykorzystania tego przez Zawisze w celach politycznych?