Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego atencjuszkini Marcelina Zawisza z partii Razem, reprezentujaca klub parlamanetarny Lewicy Razem przyszla na prace Komisji Zdrowia razem z dzieckiem, narazajac je tym samym na stres i zarazenie koronawirusem? Zeby zebrac atencje i wykorzystac to politycznie, bedzie lansik w mediach w najblizszym czasie jak ona sobie z tym radzi jako kobieta prawda, bedzie chodzenie po mediach, zeby nawet z opieki nad swoim dzieckiem wycisnac maksymalnie politycznie to co sie da.

Oczywiscie, ze Pani Zawisza mogla zostac w domu i uczestniczyc w pracach komisji zdalnie, ale po co jak mozna zrobic taka szopke i wykorzystac po raz kolejny swoje male dziecko politycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko glupi by nie skorzystal.
#polityka #bekazlewactwa #sejm
niezdiagnozowany - Wiecie dlaczego atencjuszkini Marcelina Zawisza z partii Razem, re...

źródło: comment_1609847005PWOEUSCsb6Zu1sFzE8YiLB.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O antysemityzm.


@Volki: Trzeba mieć chyba nieźle nasrane we łbie aby z dyskusji o napisie 'aborcja' koło małego dziecka dojść do antysemityzmu. Może oszczędź sobie ośmieszenia i nie wypowiadaj się publicznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@pablo397 Trzeba mieć nasrane we łbie, żeby dyskusję o morderstwie dzieci sprowadzać do linku na wiki i się jeszcze chwalić, że tak się robi w stosunku do Żydów xD
  • Odpowiedz
dawno takiego p---------a nie słyszałem. jeśli z zoną zdecydujemy się na trzecie dziecko ale w trakcie badań prenatalnych wyjdzie, że płód jest nieodwracalnie uszkodzony to decydując się na aborcję takiego płodu mam się poczuć jak hitler albo cezar na starożytnych igrzyskach? Chłopie weź może nie pisz więcej, bo aż mi głupio, że należymy do jednego gatunku.


@pablo397: No mi też głupio, że dziele z tobą tytuł człowieka. Nie potrafisz nawet
  • Odpowiedz
  • 2
@durielek2

ona w jednej komisji wykonuje wiecej pracy niż k*rwin w całej swojej politycznej karierze. Najlepsza posłanka lewicy

Głosowała za podatkiem od cukru i od małpek. To Korwin jak nic nie robi, to robi więcej dla Polaków.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: jak nie wiesz, po co przyszła, to się nie odzywaj. Gdyby powiązać inteligencję z możliwością pisania komentarzy w internecie, to mógłbyś co najwyżej pisać recenzję kajzerek z Biedronki.
  • Odpowiedz
@NiespodziewanaRiposta: a po co jej darmowa opiekunka, jak moze wykonywac swoje obowiazki z domu, nie narazajac dziecka?

@dlugi-gr: no nie wiem, bo rownie dobrze moglaby pracowac z domu zdalnie.

Mozecie mi we dwoch odpowiedziec na to pytanie, po co byla potrzebna ta szopka z dzieckiem i narazanie go na stres i zarazenie sie koronawirusem oprocz wykorzystania tego przez Zawisze w celach politycznych?
  • Odpowiedz