Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1889
Ja już chyba nie rozumiem światu. Jest pandemia, ludzie są nią zmęczeni. Pojawia się rozwiązanie, nadzieja - szczepionka. Nagle okazuje się że połowa moich znajomych to antyszczepionkowcy, wirusolodzy i naukowcy. 5 minutowa lektura wysrywu z Facebooku wystarcza im na wysunięcie dalekoidących wniosków. A skoro nie szczepionka na covid, to dzieci też pewnie nie będą chcieli szczepić...

#koronawirus
  • 405
@nychu: poddaję w wątpliwość tezę, że internet jest niczym wobec wiedzy ekspertów.
Nie tak dawno światowej klasy eksperci zalecali nienoszenie maseczek, ponieważ nie działają.
Po czym wkrótce wyszło, że jednak okłamywali, żeby zabezpieczyć maseczki dla personelu, a ludziom mówili bzdury, żeby nie siać paniki.
To jak to jest z tymi szczepionkami? Działają? Czy też nie działają, ale eksperci znowu nas okłamują, żeby nie siać paniki?
Nie wiemy, bo to mówią eksperci.
@nychu: chłopie pissowcy maja tak spalone zaufanie ze nie trzeba być antyszczepionkowcem tylko antypisowcem, lebiegi nabijajce się publicznie ze wirusa nie ma, ze maseczki to żart zmieniające zdanie co kilka dni coraz to nowszymi bezprawnymi rozporządzeniami, później lewe umowy na respiratory byle #!$%@? jak najwiecej pieniędzy dla siebie a ze nie działają to inna sprawa, sprowadzanie spasionego samolotu z ukrainy za kilka milionów euro żeby zrobić propagandę w stylu PRL zamiast
Po co mam się zaszczepić skoro przeszedłem covida bez objawowo do tego jestm młody. Najbardziej mnie śmieszy gadanie typu zarazisz swoją babcie i umrze to porównanie jakbyś wsiadł do samochodu i tez jesteś potencjalnym mordercą. Największy problem, że nie ma rzetelnej dyskusji na temat całego covida w telewizji publicznej a nawet na youtubie ponieważ jeśli ktoś powie coś nie po linii usyalonej to jwst usuwany. Jak można wierzyć w szczepionek którą proponuje
@Granat556: masa afer czy masa wysrywów szurów? Bo ja o żadnej aferze nie słyszałem. Nom korona zabiła mniej, bo siedzimy #!$%@? wyzamykani w domach od roku żeby taki stan rzeczy utrzymać. Jakbyśmy nie siedzieli to koronka by nam zapchała szpitale i byśmy zdychali nie tylko na nią ale na wszystko łącznie z wyrostkiem robaczkowym. Pytasz po co szczepionka? Po to żeby przestać siedzieć w domu i zacząć normalnie żyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Brakus: jestem tego samego zdania. U mnie w rodzinie dziadek się zaszczepi bo jest w grupie ryzyka. W tym wypadku gdy on będzie zaszczepiony są małe szanse że ja czy ktoś inny go zarazi. Zresztą w naszym kraju gdybym chciał się zaszczepić to i tak może w przyszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)