Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1889
Ja już chyba nie rozumiem światu. Jest pandemia, ludzie są nią zmęczeni. Pojawia się rozwiązanie, nadzieja - szczepionka. Nagle okazuje się że połowa moich znajomych to antyszczepionkowcy, wirusolodzy i naukowcy. 5 minutowa lektura wysrywu z Facebooku wystarcza im na wysunięcie dalekoidących wniosków. A skoro nie szczepionka na covid, to dzieci też pewnie nie będą chcieli szczepić...

#koronawirus
  • 405
@nychu: ufam szczepionkom, ale nie ufam temu co się obecnie dzieje. Szczucie na siebie, próba wmuszenia tych szczepionek najpierw poprzez zapowiadanie, że nieszczepieni będą mieli utrudnione życie, teraz szczepią znajomych, a nie lekarzy, pojawiają się też głosy, że część lekarzy nie chce się szczepić, do tego wszystko to okraszone garściami PiSu, któremu nie ufam już wcale w kwestii koronawirusa. Nigdy nie powiem, że "chcą nas zaczipować", "wstrzykną nam 5G", "usmażą mózgi"
Internet spowodował, że ludzie uważają siebie za mądrzejszych od ekspertów


@Mathas: Internet spowodował, że po 10min jutuba ugotowałem lepszy obiad niż moja mama kiedykolwiek i połowa „restauracji” w okolicy sprzedaje za niezłe hajsy.
Internet spowodował, że zmieniłem mechanika na takiego, który nie leci w pana.
Internet spowodował, że zakwestionowałem diagnozę na podstawie (kiedyś tajemniczych) wyników badań, które lekarz „źle przeczytał” i potem musiał zmienić swoją „ekspercką” opinię.
Tak, przeciętny kowalski z