Wpis z mikrobloga

@xorm199 Robisz gowniaka, inwestujesz hajsy, dbasz, pilnujesz, nie śpisz po nocach a potem musisz #!$%@? słuchać co pan Szlomberg nawkładał jej do łba i to ty jesteś ten #!$%@? bo tak powiedział murzyn w TV xDD Parodia konfliktu pokoleń w czasach gdzie młodych wychowuje popkultura i koncerny medialne.

Jedyny sposób to chyba #!$%@?ć wszelkie media i żyć jak amisze, bo pozostałe metody walki z problemem dzisiaj już nielegalne.
@xorm199: Rozumiem mieć wywalone na dyskusje na które się nie ma ochoty, więc niejako rozumiem postawę matki. Natomiast postawa ojca jest dla mnie zupełnie niezrozumiała i przypomina mi takiego Janusza, który myśli że takimi whataboutismami kogos zaorał.

Wykopek jak usłyszy o starym który mówi "popracował byś fizycznie to byś zrozumiał co to zmęczenie, a nie kąkuter. Na kąkuterze to nie robota" to go krew zalewa i zaraz orka na Januszu ląduje
przecież wiadomo, że mężczyźni (ale tylko biali) są uprzywilejowani, a rasistami są tylko biali (ale tylko mężczyźni)


@to_niezle: Ja mam wrażenie że większość tych historii jest wymyślonych i wynika z tego iż niektórzy konsumują amerykańskie media nie biorąc pod uwagę kontekstu.

Wyobraź sobie, że teraz napiszesz "Kobiety są na uprzywilejowanej pozycji", a jakiś wykopek na to "A wcale że nie, bo kobiety w krajach islamskich typu ZEA mają sporo mniejsze prawa".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@venividi: ale stary skwitowal ja z rigczem.
Kwestia rasizmu czarnych wobec bialych jest tak samo moralnie istotna lecz pomijana a #!$%@? sie o zmiane perspektywy nad problemem rasizmu dowodzi tylko o jej ignorancji.
Co 16snastolatka ma mu wytlumaczyc w sprawie kolonialnego ucisku bialych nad umeczonymi czarnymi w Polsce? XD
Kiedy jej stary ostatnio czarnego widzial na dlugiej w gdansku na wakacjach i zastanawia sie z czego zaplacic rate za kompa swojej