Wpis z mikrobloga

Takie historie jak poniższa zdarzają się bardzo często. Robi tak ogromna liczba kobiet. Cytat pochodzi z artykułu z kobieta.wp

Cytując Kobieta wp:

Nazywa się to syndromem rycerza i rozpustnika. Do związku kobieta wybiera sobie rycerza, trochę ciamajdowatego, może być gruby i łysy, ale musi dobrze zarabiać, być pomocnym safandułą albo dobrze wychowywać dzieci. Do łóżka z kolei wybiera rozpustnika. Miałem ostatnio pacjentkę, która mieszka na południu Polski i jest z dobrym, ciepłym facetem, ale przez internet poznała rozpustnika, który chciał się umówić tylko na seks i ona na to przystała, bo miała akurat dni płodne i chciała, żeby taki osobnik ją zapłodnił, a nie jej mąż.

Tutaj definicja pewnego zjawiska:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_rycerza_i_rozpustnika

#blackpill #przegryw #redpill #bluepill ##!$%@? #anonimowemirkowyznania #harlekinydlaprzegrywow #czarnynosferatu
#blackpillraw #blackpillmarcina #mgtow #beciak #chadstories #szarpankizzyciem #cuck #cuckold #betabankomat
  • 16
@getin: Ewolucyjne uzasadnienie tego jest takie, że kobieta poszukuje jak najlepszej genetyki dla dziecka, dlatego woli dać się zapłodnić samcowi o lepszych genach, brutalnie mówiąc, słyszałem kiedyś rozmowę kobiet, gdzie padło zdanie: "Chce rodzić dzieci prawdziwemu mężczyźnie". Wiele kobiet się brzydzi na samą myśl, że ojcem ich dzieci byłby ich brzydki partner. Jak kobieta jest w związku z niskim, słabym facetem, to nie chce mieć takich samych nijakich dzieci, więc woli
OLBRZYMIA ilość kobiet tak robi, rzecze OP, a w podlinkowanym przez niego artykule już w pierwszej linijce pada stwierdzenie że to jedna z rzadszych dewiacji. A cała zgraja lumpeninceli z przeciągiem między uszami mu przyklaskuje. Brawo wy!
@deflegmator: To, że jest tam tak napisane, nie znaczy, że to prawda. W książkach, które czytałem, jest dość jasno napisane, ze większość kobiet zachowuje się w taki sposób, ponadto, w wielu dziełach nie jest to klasyfikowane jako zaburzenie, a jako mechanizm ewolucyjny.