Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arw165: posiadam opiekacz tego typu kupiony w Lidlu i jest kozak jeśli chodzi o robienie tostów, gofrów i panini, odgrzewałem w nim nawet naleśniki i przypiekałem boczek ale nie podjąłbym się robienia w nim filetu z kurczaka ze względu na brak kontroli temperatury. Kiełbasę od biedy dałoby się przygrillować ale przy założeniu, że nie przeszkadza ci gdy jest nieco przypalona. Dokładnie to coś takiego https://www.lidl-sklep.pl/p/silvercrest-opiekacz-3w1-tosty-gofry-grill-ssmw-750-d1-750-w/p100307321?mktc=shopping&gclid=CjwKCAiAirb_BRBNEiwALHlnD1shKmNPw3h1S5w9nxRfgbSgXAappsQik5TAJI-ltxh_jQE-thj_MBoCEjUQAvD_BwE
  • Odpowiedz
@Arw165: Takie urządzenie niezbyt się nadaje. Te opiekacze mają po prostu zbyt słabą moc, żeby utrzymywać rozsądną temperaturę. Jeżeli dość mocno rozdrobnisz filet z kurczaka, to ma szansę wyjść, ale pod warunkiem że nie ułożysz na raz więcej niż 25% powierzchni.
Z kiełbaską nie powinno być problemu.
Grill elektryczny (składany) nie zajmuje dużo więcej miejsca niż opiekacz, a daje dużo większe możliwości.
  • Odpowiedz
@Arw165: mam takie urządzenie z lidla. Tosty robi superowe, do gofrów nadje się trochę mniej, ale nie wychodzą jakieś złe, natomiast grill, to jakiś niewypał. Kupiłam to nie znając się na rzeczy i założyłam, że będę w tym grillować sobie kurczaczka itp, ale niestety... kurczak (polędwiczki) robi się długo, musisz go i tak obracać, bo górna część nie dotyka mięska, z kiełbaską podobny problem. Ale jak na pierwsze tego typu urządzenie,
  • Odpowiedz