Wpis z mikrobloga

@SobanDELUX: Kilka lat temu jeszcze przed 18 chciałem sobie zrobić kod kreskowy na karku. Coś w stylu Hitmana.
Później jeszcze jakieś wektorowe głupoty do głowy mi przychodziły.
Na szczęście po przemyśleniu tego odpuściłem takie idiotyczne pomysły.

Z miesiąc temu zrobiłem sobie pierwszy i prawdopodobnie ostatni na długo tatuaż. Pamiątkowy związany z pewnym osiągnięciem. Schowany tak że widać tylko jak jestem bez
  • Odpowiedz
Jak komuś pasują wstążeczki na udach czy tribal nad dupą to #!$%@? komu do tego.


@wiatrodewsi: jezu typowe w internecie, wlasnie ludziom #!$%@? do tego bo nikt nikomu nie mowi co ma robic, na tym polega swoboda wypowiedzi, ze mozna wyrazic swoja opinie publicznie i wysmiac jakies zachowanie majac "#!$%@? do tego"
  • Odpowiedz
@Kosciany: a po co w ogóle w jakikolwiek sposób się tatuować, bo tego nie rozumiem, jacys ulicznicy albo ludzie po wyrokach to wiadomo, ale po co normalny szary czlowiek bazgra sobie na ciele jakis wysryw ktorego nie da sie potem pozbyc?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@OddajButa123: chcesz się wyróżnić motywem, którym wyróżnia się co drugi hipster xd Już w sumie też tego nie kumam. Najbardziej nie kumam, jak działają się ludzie z gówniana sytuacją finansową. Nie mówię nikomu, na co ma wydawać pieniądze, ale jak robi sobie dziary jedna za drugą, a zęby ma jak żul, to trochę śmieszy(lub zwyczajnie mógłby jakoś użyć tej kasy na poprawienie swojej sytuacji). Są różne priorytety.
  • Odpowiedz
jezu typowe w internecie, wlasnie ludziom #!$%@? do tego bo nikt nikomu nie mowi co ma robic, na tym polega swoboda wypowiedzi, ze mozna wyrazic swoja opinie publicznie i wysmiac jakies zachowanie majac "#!$%@? do tego"


@flumpy_bread: Masz rację. #!$%@? się do czyjegoś gustu jest faktycznie typowe w Internecie XD
  • Odpowiedz
ja już mam ponad 50% rękawa zrobione w stylu którego nie widziałem jeszcze u nikokogo irl więc gitara, ale tak samo nie podobają mi się te motywy lasu/wilków/jeleniow/reniferów/kropeczki i heksagony kropeczkowe
  • Odpowiedz
@variss: znam kilka osób które usuwały tatuaż laserem, jest to drogie i bardzo bolesne ale poza tym nie było żadnych skutków ubocznych, blizna po jakimś czasie stała się prawie niewidoczna.

Na razie tymczasowych tuszy (ów?) używa się głównie w makijażu permanentym ale widziałem już reklame gabinetu gdzie używa się tuszów dla których istnieją specjalne rozpuszczalniki i można je w każdej chwili zmyć. Nawet w polsce słyszałem o czyms takim jak
  • Odpowiedz