Wpis z mikrobloga

Miałem kiedyś taką sytuację, że ojciec był na coś #!$%@? i powiedział mi, że mam kazać kumplowi wyjść. Powiedziałem, że jak chce, to sam mu niech powie.

  • Odpowiedz
@Kosciany: o panie to nic, kiedyś siedziałam 4 dni w domu u rodziców chłopaka (on spędzał u mnie zazwyczaj weekendy, spał, jadł obiad itd) i jego mama spytała go, czy do rachunków za wodę się będę dorzucać, a on mi o tym powiedział....
i w sumie byłoby to nawet zrozumiałe
gdyby oni byli biedni i nie mieli domu 300M^2 i dwóch nowych samochodów z salonu, a ja nie byłabym samodzielnie utrzymującą
  • Odpowiedz
@kt13 stać ich było na dużą chatę i samochody bo nie wydawali głupio pieniędzy.
Jest taki mechanizm-ktoś bogaty jak dostanie kasę to ją pomnoży lub zaoszczędzi. Biedak natomiast szybko wyda i po chwili znów będzie biedny.
  • Odpowiedz
bo nie wydawali głupio pieniędzy.

Jest taki mechanizm-ktoś bogaty jak dostanie kasę to ją pomnoży lub zaoszczędzi


@thewickerman88: powiedziałabym, że bardzo głupio wydawali pieniądze, zwłaszcza na stracie 30k za sprzedanie nowego samochodu z salonu bo jednak kupili za słaby czy wybudowanie domu 300m^2 na 3 osobową rodzinę i np. pomalowanie ścian tańszą, niezmywalną farbą rozrabiana z pigmentem, co owocowało dalszymi wydatkami przy byle zachlapaniu, ale jeszcze bardziej wkurzało mnie pokazywanie mi
  • Odpowiedz
matka a kto? Nigdy nie byliście świadkami takiej sytuacji?


@gosurosu: Nie. O co jej chodzi?
Wiadomo że jeśli przychodzi kolega, to mama czy babcia wcisną w niego 2 talerze zupy, i 3 kotlety, choćby nie chciał.
  • Odpowiedz