Wpis z mikrobloga

Czołem.

Kończy się mi umowa z T-mobile (telefon) i na swoje nieszczęście postanowiłem ją przedłużyć.
19 grudnia w aplikacji mój t-mobile wybrałem nową ofertę z telefonem. Abonament 105zł + Samsung galaxy s10 lite za 599zł.
Zamówienie złożone, jednak nie dostałem na @ umowy i w sumie nic nie dostałem. W poniedziałek zadzwoniłem z pytaniem dlaczego, na co konsultant odparł, że nie ma w systemie żadnego zamówienia ale oczywiście przyjmie i wprowadzi nowe co oczywiście uczynił. Po zakończeniu rozmowy oddzwonił jeszcze do mnie z pytaniem jaką cenę za telefon miałem w apce (599). Tyle samo miałem zapłacić.
Po chwili dostałem na @ komplet dokumentów (byłem wówczas w pracy).
Tego samego dnia wieczorem stwierdziłem, że przejrzę otrzymane dokumenty i troszkę się zdziwiłem.
Cena telefonu na umowie wynosiła zamiast 599zł 799zł, dodatkowo abonament wynosił 125zł ze względu na włączony amazon prime video o którym nawet mowy nie było. Dodatkowo włączone były wszystkie zgody marketingowe o czym również nie było mowy.

Zadzwoniłem do BOA aby wyjaśnić sprawę jednak powiedziano, że paczka zdążyła już wyjechać, mam jej nie odbierać i nic nie mogą zrobić.... Troszkę się poirytowałem gdyż telefon miał być prezentem dla żony ale cóż bywa.... Gdyby konsultant do mnie nie oddzwaniał ponownie z pytaniem o cenę urządzenia mógłbym sprawe uznać za pomyłke, jednak podejrzewam, że zwiększenie ceny oraz włączenie dodatkowych usług były celowe...
Swoje żale wylałem na fanpagu T-mobile, gdzie napisano do mnie standardowe "przykro nam ale nie mamy pańskiego płaszcza"... Następnego odezwał się do mnie poprzez messengera Pan specjalista ds. reklamacji i zażaleń, z którym rozmowa wyglądała niezbyt profesjonalnie z jego strony w moim odczuciu...

Paczka z telefonem przyjechała jednak jej nie odebrałem i tu sprawa powinna się zakończyć jednak nie.
Wczoraj otrzymałem sms od t-mobile z informacją, że uwaga jedzie do mnie przesyłka z przedłużeniem umowy!
Szybko dzwonie do BOA z pytaniem co to i słyszę, że przecież dzisiaj zamówiłem nowy telefon wraz z przedłużeniem umowy!
Powoli wyjaśniłem sytuację konsultantowi, który troszkę zaniemówił z wrażenia, sprawdził w systemie, że zamówienia dokonała ta sama osoba. Ta sama osoba, która wpierw wysłała do mnie telefon 200zł drożej oraz włączyły dodatkowe usługi o których nawet mowy nie było.
Zamówienie tym razem nie zdążyło wyjechać i zostało anulowane....

Nie wymagam gratisów ani super oferty ale po 14stu latach mogliby mnie chociaż mniej dosadnie w uja robić...( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz sssV - Czołem.

Kończy się mi umowa z T-mobile (telefon) i na swoje nieszczęście po...
źródło: comment_1609218412vMbwuGOGUqa5J6G2cOSuTX.jpg
  • 444
@sylwke3100: Jest jakaś oferta na kartę, która ma no limit prędkościowy/ilościowy na internet mobilny?
Tylko taki serio no limit, a nie jakieś 100GB playowe etc

I właśnie po to ludziom abonament, oferty na karte mają upośledzone pakiety internetowe
po pierwsze mój rachunek zawsze wynosi 38pln. Po drugie na abonament nigdy nie zablokują Ci konta i sami nigdy Ci z konta nie ściągną dostajesz fv i ja opłacasz. Po trzecie nikt za Tobą komornika nie wyślę za takie grosze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Barto_: tak, zawsze, poza połączeniami na numery specjalne, tj. *610, 690 610 610, *620, *630, 19491, 19493, 118912, 501 80 80 80, *888,
po co ludziom abonamenty


@sylwke3100: zależy jakie: lajt mobile ma przykładowo 300GB(200 w nocy)+nielimitowane za 39,99zł, umowa na czas nieokreślony. Jeżeli korzystasz dużo i intensywnie to opłaca się - i to jeszcze jak!
Mireczki, nie wnikam czy lepszy jest abonament czy karta, natomiast ostatnio sam zastanawiałem się nad wyborem nowej sieci i wybrałem Orange Free na kartę. Moim zdaniem, jeśli ktoś bardzo mało dzwoni i korzysta głównie z internetu, to jest to chyba najlepsza oferta (nie znalazłem nic lepszego, a robiłem długo research).
Doładowując za 50zł na 3 miesiące dostajecie 25GB + 5GB internetu i 50zł na rozmowy smsy - wychodzi 16,67zł na miesiąc. Dodatkowo,
@Therionn: Orange ma u mnie dożywotniego bana za nachalny marketing, zahaczający wręcz o nękanie telefonami. Z Plusa kiedyś odszedłem, bo przedstawili mi tak abstrakcyjną ofertę, że aż uwierzyć nie mogłem (prawie 3 x drożej niż konkurencja, mimo że byłem u nich jakieś 7 lat). Natomiast co do T-Mobile to dla mnie łatwość obsługi panelu abonenta jest tak samo ważna jak zasięg i podejście konsultantów. Jak chcę coś wyłączyć to to wyłączam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja nie wiem co wy chcecie od abonamentów. Mam w Nju 3 karty (2x telefon + Internet) - za 59 zł rozmowy/smsy/mmsy bez limitu na kartach tel i pulę 120 gb co miesiąc. Wypowiedzieć można w miesiąc, przy chęci przeniesienia... Żadnych zdrapek/kodów/aktywacji promocji...

@ari2k5: taki abonament w nju to działa jak nie abonament, ogólnie tak też wyglądają aktualnie telefony na kartę, żadnych zdrapek kodów itp
@sssV: w Orange nie wygląda to lepiej. Konsultanci proszą się o skargi, ale zgaduję, że sieciom jest to na rękę, bo przy składaniu takowej nawet nie doczekałem się odpowiedzi na 3 proste pytania - zupełnie jak na pewnym portalu ze śmiesznymi obrazkami.