Wpis z mikrobloga

Kończąc ten z**bany temat, to ile razy byliście wyśmiewani z powodu wzrostu? Mam tu na myśli wyśmiewani przez kobiety i to wyśmiewani na poważnie prosto w oczy. Nie, nie mówię wyśmiewanie w żartobliwy sposób/przyjacielski tylko poważny wyśmiewaniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Mr_3nKi_: tak było może z 10 lat temu na wzrost nikt nie zwracał uwagi. Teraz przez te wszystkie Tindery I tiktoki większość dziewczyn szuka swojego wysokiego Chada
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Mr_3nKi_: nie no wiadomo że jak szukaja kogoś kto ma ponad 180 wzrostu to skreślają ponad połowę chłopaków xD

No ale ja nie decyduje o tym, tylko jednak coraz więcej dziewczyn tak ma.

Nie wiem czemu bo na np jak zauważyłem że ja (173cm) stoję obok brata (180+) to jakiś dużej różnicy nie widać xD
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Jakoś nikt nie mówi o wysokich kobietach, a takich jest dosyć dużo. Ja mam 174 i dla mnie dziewczyna mogłaby mieć max 165, więcej to już jakoś dziwnie...
  • Odpowiedz
@kamilek98PL

tak było może z 10 lat temu na wzrost nikt nie zwracał uwagi. Teraz przez te wszystkie Tindery I tiktoki większość dziewczyn szuka swojego wysokiego Chada


Kobieca natura nigdy nie ewoluowała. Kobiety zawsze wolały wyższych - tylko teraz media społecznościowe pozwalają im o tym otwarcie powiedzieć
  • Odpowiedz
Najgorsze w tym wszystkim jest to że znam kilka kobiet 40+ które też się nabijają z "niskich krasnali" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ehh prymitywizm.
  • Odpowiedz
@UberSoldat

co wy #!$%@? wzrost nie ma żadnego znaczenia w relacjach międzyludzkich, za dużo wykopu wyjdźcie z piwnic


Wyobraź sobie, że istnieją normiki, co nieironicznie plusują twój komentarz (,)
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: nie widzisz tego, bo nie chcesz, bo ty nie masz problemow ze wzrostem lub po prostu twoi niscy (czyli ile?) koledzy nie mowia o tych porazkach.

Ja doswiadczylem wielokrotnie naglego spadku zainteresowania po poznaniu przez dziewczyne wzrostu. Przed tym dostawalem pytania typu jak to mozliwe ze nie mam dziewczyny lub widac bylo pelne zaangazowanie w rozmowe oraz plany co do spotkan.
  • Odpowiedz
Opieracie swoją całą wiedzę na podstawie jakichś randomowych pustych dziewczyn z Internetu, gdzie w rzeczywistości jest całkowicie inaczej.


@Mr_3nKi_: W rzeczywistości jako niski facet dla większości populacji kobiet jako potencjalny partner nie istniejesz. To jest niestety fakt naukowy. Więc już z tym masz mega pod górkę, a bycie traktowany przez baby jak gówno implikuje chociażby to, że musisz sobie z tym jakoś psychicznie poradzić. To zajmuje czas i wymaga wysiłku.
  • Odpowiedz
lub po prostu twoi niscy (czyli ile?) koledzy nie mowia o tych porazkach.


@Mijun:O czym ty do cholery piszesz? Jakie porażki? Jeśli chodzi o ich wzrost, to nie przekraczali 175 cm i umieli wyrywać dziewczyny, bawić się po klubach, zabierać normalnie na chate i wiele innych. Sam kilku spotkałem w klubie i szaleli lepiej, niż nie jeden chad 180+, poważnie.

Ja doswiadczylem wielokrotnie naglego spadku zainteresowania po poznaniu przez dziewczyne
  • Odpowiedz