Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: Nie wiem, jakim trzeba być nie$%^banym umysłowo, żeby przyp$%#dolić się o wzrost xD. Ten fenomen wzrostu poznałem na wykopie, bo nigdzie indziej nie zauważyłem, żeby ktoś się naśmiewał z niskich osób, nawet mając niskich znajomych, kumpli, przyjaciół.

Znałem starszych i niskich od siebie kolesi, co byli jak te chady w amerykańskich filmach dla nastolatków. Nikt się z nich nie śmiał a wręcz przeciwnie.

Jestem w stanie zrozumieć, jak się ktoś
@Niski_Manlet: Nigdy się z tym nie spotkałem i nigdy nie widziałem/słyszałem, żeby ktoś był wyśmiewany z powodu wzrostu. Takie zachowania są spotykane najczęściej w Internecie, jak to pokazał @OddajButa123 . Jeśli dana osoba rzeczywiście ma jakikolwiek problem z powodu wzrostu, to jest ona po prostu niedbana, zakompleksiona, małoletnia. Musi się na kimś wyżyć, musi poniżyć/wyśmiać osobę, bo sama jest zbana, więc ktoś musi być tym "gorszym"
Ten tiktok miał 20000 lików, na tinderze 90%


@OddajButa123: To w takim razie życzę powodzenia, bo "COŚ" ma tyle i tyle lajków. Ja was za ch*ja nie rozumiem.

Opieracie swoją całą wiedzę na podstawie jakichś randomowych pustych dziewczyn z Internetu, gdzie w rzeczywistości jest całkowicie inaczej. I co z tego, że 20000 lajków? Ile z tych dziewczyn rzeczywiście tak uważa, a ile po prostu lajkuje, bo inni lajkują? Można och*jeć i
Opieracie swoją całą wiedzę na podstawie jakichś randomowych pustych dziewczyn z Internetu, gdzie w rzeczywistości jest całkowicie inaczej


@Mr_3nKi_: ja opieram to co pisze na naukowych faktach i tym co sam przeżyłem jako niski mężczyzna, ten tiktok to tylko przykład przyzwolenia na wyszydzanie niskich, to nie działa tak że ludzie z tego tagu siedza tu bo sami sobie cos wmówili, po prostu tak wygląda rzeczywistosc
@OddajButa123: No to życzę powodzenia w życiu i dużo szczęścia. Mam nadzieje, że zaprzestaniecie oglądać/przejmować siętymi pustakami z tiktoka czy innych gównien, które zaśmiecają wam i tak wypełnioną po brzegi głowe tym internetowym gównem.

Większość profili księżniczek, julek i innych naśmiewających się z mężczyzn to zwykłe trolle, które mają w was wywołać takie właśnie reakcje, a wy się dajecie łapać jak małolaci.

Odkąd pamiętam mam do czynienia z dziewczynami ( od
@OddajButa123: Za każdym razem to samo:

"Zobacz, dziewczyna mówi to, mówi tamto! Ona mnie obraża! Zobacz, nagrała filmik! To musi być prawda i każda kobieta taka jest! Zobacz, ile ma lajków pod postem o mężczyznach, to musi być prawda."

Ku%wa, och^jeć od tego można. Przejmujecie się jakimiś randomowymi laskami, które nigdy na oczy nie zobaczycie i jeszcze wam wmawiają, że to wszystko to prawda, ale jakoś nie przekłada się to na
Kończąc ten z**bany temat, to ile razy byliście wyśmiewani z powodu wzrostu? Mam tu na myśli wyśmiewani przez kobiety i to wyśmiewani na poważnie prosto w oczy. Nie, nie mówię wyśmiewanie w żartobliwy sposób/przyjacielski tylko poważny wyśmiewaniem.
@kamilek98PL

tak było może z 10 lat temu na wzrost nikt nie zwracał uwagi. Teraz przez te wszystkie Tindery I tiktoki większość dziewczyn szuka swojego wysokiego Chada


Kobieca natura nigdy nie ewoluowała. Kobiety zawsze wolały wyższych - tylko teraz media społecznościowe pozwalają im o tym otwarcie powiedzieć
@Mr_3nKi_: nie widzisz tego, bo nie chcesz, bo ty nie masz problemow ze wzrostem lub po prostu twoi niscy (czyli ile?) koledzy nie mowia o tych porazkach.

Ja doswiadczylem wielokrotnie naglego spadku zainteresowania po poznaniu przez dziewczyne wzrostu. Przed tym dostawalem pytania typu jak to mozliwe ze nie mam dziewczyny lub widac bylo pelne zaangazowanie w rozmowe oraz plany co do spotkan.
Opieracie swoją całą wiedzę na podstawie jakichś randomowych pustych dziewczyn z Internetu, gdzie w rzeczywistości jest całkowicie inaczej.


@Mr_3nKi_: W rzeczywistości jako niski facet dla większości populacji kobiet jako potencjalny partner nie istniejesz. To jest niestety fakt naukowy. Więc już z tym masz mega pod górkę, a bycie traktowany przez baby jak gówno implikuje chociażby to, że musisz sobie z tym jakoś psychicznie poradzić. To zajmuje czas i wymaga wysiłku. Do
lub po prostu twoi niscy (czyli ile?) koledzy nie mowia o tych porazkach.


@Mijun:O czym ty do cholery piszesz? Jakie porażki? Jeśli chodzi o ich wzrost, to nie przekraczali 175 cm i umieli wyrywać dziewczyny, bawić się po klubach, zabierać normalnie na chate i wiele innych. Sam kilku spotkałem w klubie i szaleli lepiej, niż nie jeden chad 180+, poważnie.

Ja doswiadczylem wielokrotnie naglego spadku zainteresowania po poznaniu przez dziewczyne wzrostu.
Ok, ale to nie oznacza, że do końca życia tak będzie. Nie lubie tego typu przykłady, ale załóżmy, że jesteś 5/10 i chcesz laske 11/10, to to jest ku*wa tak samo niemożliwe.


@Mr_3nKi_: Jak masz np. 165 cm wzrostu i brzydki to nie jesteś 5/10 tylko max 2/10.

Niski nie oznacza kalectwo czy bycia innym/gorszym. Nie mam pojęcia skąd i kiedy to się wzięło. Będąc niskim, upartym i pewnym siebie sk**wysynem
@Mr_3nKi_: czego mamy więcej oglądać, rzeczywistości? Ten tiktok miał 20000 lików, na tinderze 90-168350112ziewczyn odrzuca niskich na starcie, niscy zarabiaja mniej od wysokich na tych samych stanowiskach, czesciej popełniają samobójstwa, rzadziej zajmują wysokie kierownicze stanowiska, tak więc powtarzam czego my mamy nie o


@OddajButa123: Pewnie tak jak François-Henri Pinault ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_3nKi_: ludzie wolą mieć atrakcyjnych partnerów i tyle, a wzrost jest składową atrakcyjności u mężczyzn jak biust u kobiet.

Nie chce mieć zdziry czy innej szm^ty tylko kobiete, z która będę mógł o wszystkim pogadać, będę miał też u niej wsparcie, wzajemną pomoc nie ważne, kiedy i gdzie.


I jeszcze żeby była do tego ładna, dobrze o tym wiesz. I nic w tym złego.