Wpis z mikrobloga

Ok, ale to nie oznacza, że do końca życia tak będzie. Nie lubie tego typu przykłady, ale załóżmy, że jesteś 5/10 i chcesz laske 11/10, to to jest ku*wa tak samo niemożliwe.


@Mr_3nKi_: Jak masz np. 165 cm wzrostu i brzydki to nie jesteś 5/10 tylko max 2/10.

Niski nie oznacza kalectwo czy bycia innym/gorszym. Nie mam pojęcia skąd i kiedy to się wzięło. Będąc niskim, upartym i pewnym siebie sk**wysynem
@Mr_3nKi_: czego mamy więcej oglądać, rzeczywistości? Ten tiktok miał 20000 lików, na tinderze 90-168350112ziewczyn odrzuca niskich na starcie, niscy zarabiaja mniej od wysokich na tych samych stanowiskach, czesciej popełniają samobójstwa, rzadziej zajmują wysokie kierownicze stanowiska, tak więc powtarzam czego my mamy nie o


@OddajButa123: Pewnie tak jak François-Henri Pinault ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_3nKi_: ludzie wolą mieć atrakcyjnych partnerów i tyle, a wzrost jest składową atrakcyjności u mężczyzn jak biust u kobiet.

Nie chce mieć zdziry czy innej szm^ty tylko kobiete, z która będę mógł o wszystkim pogadać, będę miał też u niej wsparcie, wzajemną pomoc nie ważne, kiedy i gdzie.


I jeszcze żeby była do tego ładna, dobrze o tym wiesz. I nic w tym złego.
@Niski_Manlet no ale nawet jak jest się niskim, a jest się pewnym siebie i przystojnym to i tak się ogarnie życie. Wysokie dziewczyny nie równają się ładne dziewczyny. Sam wzrost nie zmienia wszystkiego. Można być brzydkim jak noc, chudym jak patyk i mieć 190 i #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_3nKi_: ale czego się wstydzisz? Pytam bo się zastanawiam czy Twoje wypowiedzi nie są tego typu jak na tych memach z kobietami gdzie się też wypowiadają że - "problemy ze znalezieniem partnera? Wystarczy założyć konto na tinderze czy coś".
W skrócie, zupełna niezdolność do stawiania się w innej perspektywie jak i też wgl brak zainteresowania czymś takim.
ale czego się wstydzisz?


@WakeupPoland: Nie wstydzę się, ale jak powiem, to mnie zaraz zjedzą żywcem.

"problemy ze znalezieniem partnera? Wystarczy założyć konto na tinderze czy coś".


Cooo?? Wiem, że to mem, ale to kompletna bzdura xD. Ok, znajdziesz tam kogoś, ale to będzie jedynie worek na sperme albo zostaniesz beta bankomatem.

@WakeupPoland:

Moim zamiarem nie było nikogo urazić czy się naśmiewać. Chce po prostu uświadomić innych, że oglądanie i branie do siebie słów tych pustaków z tiktoka i innych social gówno portali jest bez sensu. Ojj, bo jakaś laska coś powiedziała i dostała 20000 lajków, no ludzie. W rzeczywistości to tak nie wygląda albo żyje w innym wymiarze i nigdy nie miałem z tym styczności. Od małolata mam większą styczność z dziewczynami
@Mr_3nKi_: Dzięki za odpowiedź.
Co do wspomnianego przeze mnie mema - tak jest to wyolbrzymienie(jak większość czy znaczna część tego typu memów), ale nie bierze się ono znikąd zazwyczaj, stąd też dodatkowo popularność danego mema, czy koncepcji wynika. Wyolbrzymienie stosować można właśnie m.in. po to, aby próbować podkreślić istnienie pewnych problemów które wydają się istnieć w danych obszarach.
Trzeba też uważać tym samym, żeby "nie wyrzucać dziecka z kąpielą", odbierając daną