Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: Nie wiem, jakim trzeba być nie$%^banym umysłowo, żeby przyp$%#dolić się o wzrost xD. Ten fenomen wzrostu poznałem na wykopie, bo nigdzie indziej nie zauważyłem, żeby ktoś się naśmiewał z niskich osób, nawet mając niskich znajomych, kumpli, przyjaciół.

Znałem starszych i niskich od siebie kolesi, co byli jak te chady w amerykańskich filmach dla nastolatków. Nikt się z nich nie śmiał a wręcz przeciwnie.

Jestem w stanie zrozumieć, jak się
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Tak, oglądajcie więcej tego gówna, na pewno wam pomoże xD

Nie dziwie się, że jest taka #!$%@? opinia o niskich mężczyznach, jak połowa z was bierze przykłady od z**banych dziewczyn, które trolluja albo po prostu są zj*bane xD
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: czego mamy więcej oglądać, rzeczywistości? Ten tiktok miał 20000 lików, na tinderze 90% dziewczyn odrzuca niskich na starcie, niscy zarabiaja mniej od wysokich na tych samych stanowiskach, czesciej popełniają samobójstwa, rzadziej zajmują wysokie kierownicze stanowiska, tak więc powtarzam czego my mamy nie oglądac?
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Nigdy się z tym nie spotkałem i nigdy nie widziałem/słyszałem, żeby ktoś był wyśmiewany z powodu wzrostu. Takie zachowania są spotykane najczęściej w Internecie, jak to pokazał @OddajButa123 . Jeśli dana osoba rzeczywiście ma jakikolwiek problem z powodu wzrostu, to jest ona po prostu niedbana, zakompleksiona, małoletnia. Musi się na kimś wyżyć, musi poniżyć/wyśmiać osobę, bo sama jest zbana, więc ktoś musi być tym "gorszym"
  • Odpowiedz
Nigdy się z tym nie spotkałem i nigdy nie widziałem/słyszałem, żeby ktoś był wyśmiewany z powodu wzrostu.


@Mr_3nKi_: a ja nigdy nie widziałem żeby ktoś był wyśmiewany z powodu koloru skóry czy pochodzenia. Czy to znaczy że rasizm nie istnieje?
  • Odpowiedz
Ten tiktok miał 20000 lików, na tinderze 90%


@OddajButa123: To w takim razie życzę powodzenia, bo "COŚ" ma tyle i tyle lajków. Ja was za ch*ja nie rozumiem.

Opieracie swoją całą wiedzę na podstawie jakichś randomowych pustych dziewczyn z Internetu, gdzie w rzeczywistości jest całkowicie inaczej. I co z tego, że 20000 lajków? Ile z tych dziewczyn rzeczywiście tak uważa, a ile po prostu lajkuje, bo inni lajkują? Można och*jeć
  • Odpowiedz
a ja nigdy nie widziałem żeby ktoś był wyśmiewany z powodu koloru skóry czy pochodzenia. Czy to znaczy że rasizm nie istnieje?


@Niski_Manlet:Oczywiście, że istnieje, ale wy to wyolbrzymiacie na światową skalę. Wyolbrzymiacie to tak, jak by za każdym rogiem stała dziewczyna czekająca na chada 180cm.
  • Odpowiedz
Opieracie swoją całą wiedzę na podstawie jakichś randomowych pustych dziewczyn z Internetu, gdzie w rzeczywistości jest całkowicie inaczej


@Mr_3nKi_: ja opieram to co pisze na naukowych faktach i tym co sam przeżyłem jako niski mężczyzna, ten tiktok to tylko przykład przyzwolenia na wyszydzanie niskich, to nie działa tak że ludzie z tego tagu siedza tu bo sami sobie cos wmówili, po prostu tak wygląda rzeczywistosc
  • Odpowiedz
@OddajButa123: No to życzę powodzenia w życiu i dużo szczęścia. Mam nadzieje, że zaprzestaniecie oglądać/przejmować siętymi pustakami z tiktoka czy innych gównien, które zaśmiecają wam i tak wypełnioną po brzegi głowe tym internetowym gównem.

Większość profili księżniczek, julek i innych naśmiewających się z mężczyzn to zwykłe trolle, które mają w was wywołać takie właśnie reakcje, a wy się dajecie łapać jak małolaci.

Odkąd pamiętam mam do czynienia z dziewczynami (
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Za każdym razem to samo:

"Zobacz, dziewczyna mówi to, mówi tamto! Ona mnie obraża! Zobacz, nagrała filmik! To musi być prawda i każda kobieta taka jest! Zobacz, ile ma lajków pod postem o mężczyznach, to musi być prawda."

Ku%wa, och^jeć od tego można. Przejmujecie się jakimiś randomowymi laskami, które nigdy na oczy nie zobaczycie i jeszcze wam wmawiają, że to wszystko to prawda, ale jakoś nie przekłada się to na realne
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Takie to urojenia, że nie tylko w Polsce taki fenomen jest i na zagranycznym internecie są nawet memy z tego, kobiety same się przyznają, że chcą 180+.

Nie wiem w jakim wymiarze żyjesz, ale coś za łatwo tam jest.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: no coz, jak obracasz sie w towarzystwie ludzi pokroju niedojebów, karyn, sebek, julek z tiktoka to nie dziwne, ze wedlug ciebie caly swiat smieje sie i gardzi niskim ludzmi xD przegryw to jednak stan umysłu
  • Odpowiedz