Wpis z mikrobloga

@Bellie: Masz rację, i oni też o tym wiedzą, ale tak działa wyparcie - stąd zaniżają tę ocenę.
Jestem 100% blackpill, ale już po etapie rozązalenia / zaprzeczania, dlatego rozumiem ten ból panów powyżej, bo doskonale wiedzą, że nawet z takim opisem i przeciętnym wyglądem ta kobieta zgarnia mnóstwo matchów. W drugą stronę by tak nie było.
tylko, że te mnóstwo matchow to w internecie - faceci szukają łatwego ruchania. W realnym życiu ma prawie null zainteresowana.


@Bellie: nie wszyscy, są normalni co szukają związku ale oni giną w tłumie bo różowe wolą umawiać się z chadami co chcą tylko seksu. Dlatego kobietom właśnie wydaje się że na necie faceci chcą tylko ruchać bo właśnie takich wybierają - chcących zaruchac chadów oskarków.
@01ab: jasne, ale to promil tak? Poza tym te różowe, które chcą się umawiać na sam seks też jest mało, jak patrzę tak po znajomych to to są najczęściej te najbardziej atrakcyjne dziewczyny, które gonią za próżną rozrywką bo z powodu urodzaju im #!$%@?ło i biegają jak te chomiki w kołowrotkach, a po nocach płaczą - trust me ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
@shnitzel: no nawet Kaja Godek nie byłaby taką poczwarą gdyby schudła i zrobiła inną fryzurę niż ala #!$%@? feministka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale myślę, że łatwiej się powyżywać na innych niż przejąć kontrolę nad swoim życiem, ciałem, chorym umysłem.
A ta dziewczyna tutaj - no kurde zwykła dziewczyna, nieco chamska, bo ludzie z klasą takich tekstów nie piszą. Już po zdjęciach widać, że jest mega wysoka,
A ludzie, którzy pragną stabilnych, normalnych związków - myślę, że to jednak większość to jednak celują w normalnych, przeciętnych "spoko" ludzi.


@Bellie: Faceci tak ale różowe niestety nie, kobiety owszem chcą normalnego zwiazku ale nie ze zwykłym, przeciętnym facetem. Różowe chcą związku ale z chadem, przystojniakiem-ruchaczem a potem płacz że wszyscy faceci chcą tylko szybkiego seksu xD
@01ab: to powiedz mi jakim cudem twoja matka wyszła za twojego ojca? I ci wszyscy twoi znajomi, kuzyni - wtf, czemu oni są w związkach pomimo bycia przeciętnymi? I czemu zakładasz, że jak ktoś jest chadem to na pewno nie ma ochoty na ustatkowanie się i wierność?
to powiedz mi jakim cudem twoja matka wyszła za twojego ojca?


@Bellie: ne było social media które sprawiły że mamy właśnie taką sytuację.

I czemu zakładasz, że jak ktoś jest chadem to na pewno nie ma ochoty na ustatkowanie się i wierność?


@Bellie: bo kobiety się z takimi umawiają a potem płaczą że zostały wykorzystane, że faceci to chamy i że "chcą tylko jednego".
@01ab: tak, wina social mediów. Nikt Cię nie zmusza do ich używania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo kobiety się z takimi umawiają a potem płaczą że zostały wykorzystane, że faceci to chamy i że "chcą tylko jednego".


no i bardzo dobrze. Koniec końców większość uczy się, że uroda to nie wszystko i to samo w odniesieniu do facetów, którzy siedzą we friendzonach u jakichś księżniczek.
tak, wina social mediów. Nikt Cię nie zmusza do ich używania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bellie: (_ ) ale ja nie używam, to właśnie różowe używają w nadmiarze i potem takie efekty