Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot. Pierwsza apka jest już w sklepie google play. Prosty kalkulator kredytowy, który przy okazji jest narzędziem identyfikacji i promocji marki. Pomysł, formuła i layout moje, przy kodowaniu musiałem wspomóc się freelancerem #programista15k
Aplikacja w google play

#chwalesie #android #kredythipoteczny #finanse #rentgenhipoteczny #reklamakreatywna
DJ007 - Pijcie ze mną kompot. Pierwsza apka jest już w sklepie google play. Prosty ka...

źródło: comment_1608644719Ja7oQug3RNZ9J6vmranaaE.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DJ007: tlo tragiczne, nie moge patrzec z samych zdjec. Wyglada jakby te pionowe paski byly bledem. Nie ściągnąłem apki widzialem tylko screenahoty i trochę mnie odrzucilo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@DJ007: dodatkowo takie kalkulatory sa jako zwykla strona. Ja osobiscie nie zbieram spamu na telefonie, zeby policzyc takie cos. Rownie dobrze ktos w excelu moze na szybko sobie wyliczyc. Nie chce hejtowac ale do mnie nie trafia ani apka pod designem ani zastosowanie
  • Odpowiedz
@zuligarson: Różne sklepy są pełne łopat i innych narzędzi, a jednak można wybrać łopatę X, Y, Z w sklepie a, b, c lub d. Ja nie znam nikogo z mojej branży, kto miałby swoją apkę, więc uznałem, że to zrobię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DJ007: spoko, warto próbować!
Za to szanuje mega. Ja nie mam jaj zeby takie rzeczy robic.
Dalem tylko opinie z mojej strony, wez to pod uwage lub olej :)
(I tak na ten moment nie jestem w kregu zainteresowan co do kredytu. Wiec apka trafi do innych osob.)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DJ007: jeszcze moge doradzic zeby te miesiace byly przeliczane na lata. Nie wiem czy to w nawiasie czy jak. Ale to jest tak jak ktos mi podaje w ktorym tygodniu ciazy jest. Dla wtajemniczomych jest to oczywiste, dla ludzi ktorzy nigdy nie przeliczali w tygodniach jakiegos okresu czasu jest to malo praktyczne
  • Odpowiedz