Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2444
Przed chwilą dzwoniła moja onkolog i sprawiła mi najlepszy możliwy prezent na święta :D Dzwoniła z informacją, że otrzymała pozytywną decyzję z Ministerstwa Zdrowia i tym samym jest zgoda na terapię niwolumabem w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych! Pierwszy raz w życiu popłakałem się ze szczęścia ()

Jedynym problemem jest to, że w tamtym szpitalu termin na rezonans to dopiero luty, dlatego wystawi mi skierowanie tak, żebym mógł organizować sobie badanie we własnym zakresie w innym szpitalu w bliższym terminie, bo im szybciej będę miał aktualny rezonans tym szybciej wystartuję.
#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
  • 141
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@demontre wspaniała wiadomość!!! Teraz szybko siup rezonans, może któryś mireczek ma dojścia, żeby zrobić szybciej?... Albo wie na pewno że gdzieś zrobią od ręki? Tak jak ktoś pisał, jeśli trzeba na prywatny to pisz, Mirko zorganizuje!

Ależ się cieszę że mogłam przeczytać dobra wiadomość od Ciebie! Życzę jeszcze duuużo siły! I obyś zadziwiał lekarzy swoją dobrą kondycją jak najdłużej ( )

@Naciass: jeśli nie uda mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gozdziu: super wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)


...choć nic tego nie rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) "(...) skierowane przeciwko immunoregulatorowemu receptorowi PD-1 (ang. programmed death 1) znajdującemu się na powierzchni limfocytów T. Wiąże się z nim i blokuje aktywacje PD-1 poprzez ligandy PD-L1 i PD-L2, co powoduje aktywację limfocytów T i odpowiedzi immunologicznej skierowanej przeciwko komórkom nowotworowym"

@maryce: to immunoterapia, aktywizująca układ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@demontre: Świetna wiadomość! Jak tam ogólne samopoczucie? Wszystkiego dobrego i spokojnych świąt :)

@f__f: pozwolę sobie skopiować z innego wpisu

Jest zaskakująco dobrze - od wyjścia ze szpitala ustąpiły zarówno biegunki jak i wymioty (!) więc jak łatwo się domyślić, czuję się nieporównywalnie lepiej. Nie mam też żadnych objawów typu gorączka czy kaszel a cholernie się tego bałem, więc tutaj też jest ok. Niestety naświetlania najwcześniej będę miał dopiero po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@demontre: krewna w Poznaniu w ciągu miesiąca na skierowanie zrobiła rezonans

@jalop: jak nie Poznań to okolice albo prywatnie, chociaż przy brzuchu i miednicy mniejszej będzie to kosztowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@demontre Panie, jak do Konina to tylko z jakimś kastetem zapraszamy ( ͡º ͜ʖ͡º) Już któryś z Twoich postów czytam i mega się cieszę, że dostałeś pozytywną decyzję () Wesołych Świąt <3


Jak trzeba będzie prywatnie ogarnąć sprawę to od razu proszę tu pisać ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Pafeuuu: dzięki za miłe słowo, Tobie również!