Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2444
Przed chwilą dzwoniła moja onkolog i sprawiła mi najlepszy możliwy prezent na święta :D Dzwoniła z informacją, że otrzymała pozytywną decyzję z Ministerstwa Zdrowia i tym samym jest zgoda na terapię niwolumabem w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych! Pierwszy raz w życiu popłakałem się ze szczęścia ()

Jedynym problemem jest to, że w tamtym szpitalu termin na rezonans to dopiero luty, dlatego wystawi mi skierowanie tak, żebym mógł organizować sobie badanie we własnym zakresie w innym szpitalu w bliższym terminie, bo im szybciej będę miał aktualny rezonans tym szybciej wystartuję.
#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
  • 141
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@demontre: krewna w Poznaniu w ciągu miesiąca na skierowanie zrobiła rezonans

@jalop: jak nie Poznań to okolice albo prywatnie, chociaż przy brzuchu i miednicy mniejszej będzie to kosztowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@demontre Panie, jak do Konina to tylko z jakimś kastetem zapraszamy ( ͡º ͜ʖ͡º) Już któryś z Twoich postów czytam i mega się cieszę, że dostałeś pozytywną decyzję () Wesołych Świąt <3


Jak trzeba będzie prywatnie ogarnąć sprawę to od razu proszę tu pisać ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Pafeuuu: dzięki za miłe słowo, Tobie również!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@demontre jakoś mi się tak zrobiło przykro, jak przeczytałam że cieszysz się z tego, bo "pożyjesz jeszcze PARĘ miesięcy"...


Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko poszło dobrze i obyło się bez skutków ubocznych <3 życzę Ci wiele zdrowia, jak i również spokojnych i wesołych świąt :)

@harpiowata: no niestety to już takie stadium choroby, gdzie każdy miesiąc z bliskimi jest dla mnie na wagę złota. Dla zdrowych ludzi to totalna abstrakcja, dla
@demontre: Czysto teoretycznie jakbyś dostał prawie śmiertelną dawkę chemioterapi ryzykując życiem była by szansa że się wyleczysz? Na czym polega problem Twojego organizmu że już została paliatywna ? Czy istnieje gdzieś na świecie jakaś eksperymentalna terapia która mogła by jeszcze pomóc? Ojciec mi umarł dawno temu na raka żołądka ale przyznam że jestem zielony w temacie. W każdym razie zdrowych i wesołych :D
PS nie myślałeś by rzucić wszytstko i jechać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@demontre: a czy poza leczeniem paliatywnym jesteś również pod stałą opieką psychologa/psychiatry? Chodzi mi o to, czy w jakiś sposób ktoś próbuje ci pomóc psychicznie żebyś to wszystko lepiej znosił, nie myślał o tym. Przyjmujesz jakieś leki psychotropowe, które pomagają ci o tym wszystkim zapomnieć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@demontre: Czysto teoretycznie jakbyś dostał prawie śmiertelną dawkę chemioterapi ryzykując życiem była by szansa że się wyleczysz? Na czym polega problem Twojego organizmu że już została paliatywna ? Czy istnieje gdzieś na świecie jakaś eksperymentalna terapia która mogła by jeszcze pomóc? Ojciec mi umarł dawno temu na raka żołądka ale przyznam że jestem zielony w temacie. W każdym razie zdrowych i wesołych :D

PS nie myślałeś by rzucić wszytstko i jechać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@demontre: a czy poza leczeniem paliatywnym jesteś również pod stałą opieką psychologa/psychiatry? Chodzi mi o to, czy w jakiś sposób ktoś próbuje ci pomóc psychicznie żebyś to wszystko lepiej znosił, nie myślał o tym. Przyjmujesz jakieś leki psychotropowe, które pomagają ci o tym wszystkim zapomnieć?

@mr_arus: nie, o dziwo jakoś sobie radzę, jedyna dodatkowa opieka to poradnia medycyny paliatywnej (ze względu na ból) i nefrolog (niewydolność nerki). Nigdy nie korzystałem
@demontre: Mirek nawet nie wiesz jak się cieszę twoim szczęściem Możesz udać się na rezonans do innego miasta lub innego ośrodka zdrowia? W świętokrzyskim pilne skierowania są realizowane w czasie poniżej 16 dni. Prywatnie możesz mieć wykonany za 5 dni. Jak coś to wysyłam link do szpitala, mają tam fachową pomoc. Dziadek był chory na gejaka mózgu, zdiagnozowano go zbyt późno w Krakowie stwierdzili, że nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@demontre: Mirek nawet nie wiesz jak się cieszę twoim szczęściem Możesz udać się na rezonans do innego miasta lub innego ośrodka zdrowia? W świętokrzyskim pilne skierowania są realizowane w czasie poniżej 16 dni. Prywatnie możesz mieć wykonany za 5 dni. Jak coś to wysyłam link do szpitala, fachowa pomoc. Dziadek miał gejaka mózgu, zdiagnozowano go zbyt późno, ale w ŚCO stanęli na wysokości zadania i udało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@demontre: Bardzo się cieszę!! () Daj znać, jeśli byś potrzebował zrzuty na szybki rezonans.

@jepanseque: mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, ale już parę osób zaoferowało pomoc jeśli miałbym problem z uzbieraniem kasy (a w grę wchodzi rezonans brzucha i miednicy mniejszej, więc trochę to będzie), tak więc będę o Was pamiętał!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@demontre: Kurde jeszcze pare lat temu wyklucalem się z Tobą o jakieś rzeczy polityczne jak byłeś owczarkiem a teraz piszesz że pożyjesz jeszcze pare miesięcy ale smutłem w #!$%@?. Trzymaj się tam

@Krolowiec: widzisz, życie bywa cholernie przewrotne, kiedyś wykłucalem się tutaj o różne błahe i głupie rzeczy, a teraz dzielę się z Wami historią moich ostatnich miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wesołych Świąt!