Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2444
Przed chwilą dzwoniła moja onkolog i sprawiła mi najlepszy możliwy prezent na święta :D Dzwoniła z informacją, że otrzymała pozytywną decyzję z Ministerstwa Zdrowia i tym samym jest zgoda na terapię niwolumabem w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych! Pierwszy raz w życiu popłakałem się ze szczęścia ()

Jedynym problemem jest to, że w tamtym szpitalu termin na rezonans to dopiero luty, dlatego wystawi mi skierowanie tak, żebym mógł organizować sobie badanie we własnym zakresie w innym szpitalu w bliższym terminie, bo im szybciej będę miał aktualny rezonans tym szybciej wystartuję.
#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
  • 141
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@demontre: Gratki, super :) A prywatny rezonans nie wchodzi w grę? Jak to kwestia kasy to daj znać, coś się ogarnie.

@pianinka: w środę będę miał skierowanie i zacznę dzwonić. Jeżeli nie uda mi się zorganizować niczego sensownego w Poznaniu / w okolicach to oczywiście, że prywatnie. To dosłownie kwestia życia i śmierci. Ale z tego co patrzyłem na stronie NFZ to np. w Koninie są krótkie terminy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@demontre: To super - mam nadzieję, że cdpr załata szybko grę i będziesz mógł bez nerwów sobie popykac jeszcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@josedra52: ogrywam wersję na ps4pro (za stary komp, brak kasy na modernizację) i po ostatnim patchu jedyne co doskwiera to okazjonalne spadki klatek, poza tym jak dla mnie jest daleko do ideału ale jak najbardziej akceptowalnie. Trochę zazdroszczę ludziom z RTX'ami ale kupując