Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2444
Przed chwilą dzwoniła moja onkolog i sprawiła mi najlepszy możliwy prezent na święta :D Dzwoniła z informacją, że otrzymała pozytywną decyzję z Ministerstwa Zdrowia i tym samym jest zgoda na terapię niwolumabem w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych! Pierwszy raz w życiu popłakałem się ze szczęścia ()

Jedynym problemem jest to, że w tamtym szpitalu termin na rezonans to dopiero luty, dlatego wystawi mi skierowanie tak, żebym mógł organizować sobie badanie we własnym zakresie w innym szpitalu w bliższym terminie, bo im szybciej będę miał aktualny rezonans tym szybciej wystartuję.
#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
  • 141
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@demontre: Jeżeli diagnozę dostałeś w wieku 32l, to czy np. jak miałeś 25-30 lat to odczuwałeś że coś jest nie tak ?

@FeelLikeAeroplane186cm: co Ty, do ostatniej chwili nie zdawałem sobie sprawy z tego co się dzieje. Guza nie było czuć (rak nerki), ból był na tyle umiarkowany, że przez myśl mi nie przeszło iść do lekarza, po prostu od czasu coś mnie kłuło z boku i tyle.
  • Odpowiedz
@demontre: Z bardziej przyziemnych spraw, które pamiętam sprzed kilku miesięcy: ogarnęliście z niebieskim umowę dożywocia? I świetnie, że masz jeszcze kilka miesięcy przed sobą, jestem pewien, że dobrze je wykorzystacie z Twoim facetem ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@demontre: Z bardziej przyziemnych spraw, które pamiętam sprzed kilku miesięcy: ogarnęliście z niebieskim umowę dożywocia? I świetnie, że masz jeszcze kilka miesięcy przed sobą, jestem pewien, że dobrze je wykorzystacie z Twoim facetem ()

@Villard: a tak, jakis czas temu udało nam się ten temat ogarnąć. Jakoś wypadło mi z głowy o tym napisać. Trochę czasu to zajęło, wymagało trochę pism do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@demontre: Czołem Mirku! Mam nadzieję, że siódmego listopada, w kolejny dzień N7, napiszesz nam, że jesteś zdrowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Gefreiter_Asch: tak dobrze niestety nie będzie, sukcesem będzie jeśli w ogóle cokolwiek wtedy napiszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
co Ty, do ostatniej chwili nie zdawałem sobie sprawy z tego co się dzieje. Guza nie było czuć (rak nerki), ból był na tyle umiarkowany, że przez myśl mi nie przeszło iść do lekarza, po prostu od czasu coś mnie kłuło z boku i tyle. Dopiero jak pewnego dnia zacząłem sikać krwią to wiedziałem, że coś jest nie tak i zaczęła się dogłębna diagnostyka. Niestety o wiele za późno ( ͡°
  • Odpowiedz
@demontre: Dobra wiadomosc! Bardzo sie ciesze, chociaz sie nie znamy - kibicuje Ci bardzo! Duzo dobrych wiadomosci - a dzis mam urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz