Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2444
Przed chwilą dzwoniła moja onkolog i sprawiła mi najlepszy możliwy prezent na święta :D Dzwoniła z informacją, że otrzymała pozytywną decyzję z Ministerstwa Zdrowia i tym samym jest zgoda na terapię niwolumabem w ramach Ratunkowego Dostępu do Technologii Lekowych! Pierwszy raz w życiu popłakałem się ze szczęścia ()

Jedynym problemem jest to, że w tamtym szpitalu termin na rezonans to dopiero luty, dlatego wystawi mi skierowanie tak, żebym mógł organizować sobie badanie we własnym zakresie w innym szpitalu w bliższym terminie, bo im szybciej będę miał aktualny rezonans tym szybciej wystartuję.
#rak #onkologia #nowotwory #shepardchoruje
  • 141
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@demontre: Bardzo się cieszę!! () Daj znać, jeśli byś potrzebował zrzuty na szybki rezonans.

@jepanseque: mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, ale już parę osób zaoferowało pomoc jeśli miałbym problem z uzbieraniem kasy (a w grę wchodzi rezonans brzucha i miednicy mniejszej, więc trochę to będzie), tak więc będę o Was pamiętał!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@demontre ile kosztuje terapia prywatnie?

@przeo: pytasz o chemioterapię? Nie mam pojęcia, ale pojedyncze opakowanie (na miesiąc) chemii która dotychczas łykałem to refundacja w wysokości kilkunastu tysięcy złotych.
  • Odpowiedz
@demontre: Kurde jeszcze pare lat temu wyklucalem się z Tobą o jakieś rzeczy polityczne jak byłeś owczarkiem a teraz piszesz że pożyjesz jeszcze pare miesięcy ale smutłem w #!$%@?. Trzymaj się tam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@demontre: Kurde jeszcze pare lat temu wyklucalem się z Tobą o jakieś rzeczy polityczne jak byłeś owczarkiem a teraz piszesz że pożyjesz jeszcze pare miesięcy ale smutłem w #!$%@?. Trzymaj się tam

@Krolowiec: widzisz, życie bywa cholernie przewrotne, kiedyś wykłucalem się tutaj o różne błahe i głupie rzeczy, a teraz dzielę się z Wami historią moich ostatnich miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wesołych Świąt!
  • Odpowiedz