Wpis z mikrobloga

co za dzban xDDD


@XDwGlowie: Pomijając sytuację z prezentem, to chyba warto wspomnieć o ochronie swoich danych osobowych zanim one wypłyną? Jeśli Mirek wstawia prywatne rozmowy, to można mieć uzasadnione podejrzenie, że w przypływie emocji i rozwoju sytuacji, mógłby ujawnić coś co sprawi, że przestanie być anonimowa. Wtedy kilkukrotnie przebiłby przewinienie roszczeniowej Polki.
@comme_pas_deux lincz? Dzidziuś doczytaj znaczenie słowa lincz. Nikt nie robi jej kuku, nie grozi. Nikt nawet nie ujawnia jej danych, nie pisze maila do uczelni, wiadomości do rodziny. My tylko wyśmiewamy i piętnujemy jej chamskie zachowanie dla kogoś kto był w obec niej kulturalny. To nie było niespodobanie się paczki, tylko chamsku pocisk dla kogoś kto poświęcił kasę, czas i chęci na zrobienie jej PREZENTU, a prezent dostaje się za darmo, więc
@KozakCzerwony: Ta afera to jest jakas parodia.
Laska napisala ze koc jest uzywany, jedyne co jej mozna zarzucic to impertynencki sposob w jaki to zrobila. Czy byl uzywany czy nowy nie da sie stwierdzic.
Do tego napisala ze nie zje jakis recznie robionych przetworow bo to fakt ze nie wiadomo co tam moglo byc. Pozatym podziekowala i zyczyla wesolych Swiat a wy sie #!$%@? jak nie wiem co xDD.
dobrze ze
Jeśli Mirek wstawia prywatne rozmowy, to można mieć uzasadnione podejrzenie, że w przypływie emocji i rozwoju sytuacji, mógłby ujawnić coś co sprawi, że przestanie być anonimowa.

@HenryMorgan
A skoro ma pięści to można mieć uzasadnione podejrzenie że pojedzie jej spuścić #!$%@? pewnie jest też posiadaczem penisa to może i zgwałci.
A skoro już tam będzie to i pewnie okradnie...
@ValdTepes: Śmieć bo co xDD?
tak tepo przepisujesz po kims ze śmieć?
@paranoid18: Ale ja tez nie zarzucam OPowi ze oszukuje. Moze faktycznie kupil jakis zmechacony koc i nawet tego nie widzial a odbiorca odebral to jako brak kultury. Normalnie mogl wyjasnic w PW a nie plakac na mirko.
Poza tym laska mu podziekowala, napisala co jej sie podoba itd. A wykopki wielce oburzone i fala hejtu olbrzymia
@KozakCzerwony: Obserwowałam wczoraj całą aferkę, powiem wam, że ja nawet jakbym dostała słabą paczkę, to udawałabym, że jest ok i ugryzlabym się w język, najwyżej bym nie używała tych rzeczy albo komuś oddała. W życiu nie miałabym serca napisać komuś takich rzeczy... komuś, kto poświecił na mnie swój czas i pieniądze, tym bardziej, że dostała fajną paczkę. Czego ona się spodziewała od obcej osoby? Biżuterii Apart? XD
@KozakCzerwony: Obserwowałam wczoraj całą aferkę, powiem wam, że ja nawet jakbym dostała słabą paczkę, to udawałabym, że jest ok i ugryzlabym się w język, najwyżej bym nie używała tych rzeczy albo komuś oddała. W życiu nie miałabym serca napisać komuś takich rzeczy... komuś, kto poświecił na mnie swój czas i pieniądze, tym bardziej, że dostała fajną paczkę. Czego ona się spodziewała od obcej osoby? Biżuterii Apart? XD


@nirvanaa03: Jedyne co
@grzesiu_id: No bo przetworów/robionego przez siebie jedzenia się nie daje obcym ludziom. Zwłaszcza w takim czasie epidemii jaki mamy. Przetwory to się daje osobom, które się zna. Ja wiem, że tam na wykopaka się niby pisze czego się nie chce dostać, ale chyba nie służy to temu, żeby pisać jakie rzeczy zwyczajowo się daje lub się nie daje.
@KozakCzerwony: @GuziQ: ale ja się całkowicie z wami zgadzam, po prostu prawda jest taka że nie zrobiła afery wrzucając #pokapake i pyskując, tylko chciała przemilczeć. Ona i jej słowa są głównym tematem afery, ale rozpoczęła się nie przez nią. Gdyby nadawca paczki zachował rozmowę dla siebie, afery by nie było. Dalej kobita byłaby wredną jędzą, grinchem itd, ale aferę nie ona wywołała. Chciałam tylko zwrócić na to uwagę dla potomnych.
@Curus_Bachleda z tym zdjęciem to też ciekawie bylo, najpierw wysłała jednej osobie która w komentarzach napisała że zdjęcie nic nie wnosi i przedstawia wersję opa następnie bohaterka sama wrzucila w komentarz zdjęcie koca i dalej wszyscy pisali że nie widać żeby był używany a ta dalej swoje xD