Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoDoLot: niby się zgadzam ale już różne dziwne profile widziałem na tinderze i na pewno niektóre nie były fejkami. Temu rzeczywiście daje tak z 20 % procent szans na autentyczność najwyżej (ʘʘ)
ale wy wiecie, że to jest fake? XD


@DoDoLot: Podejrzewałem #!$%@? zdjęć, tylko co w sytuacji, gdyby trafiła na wymarzonego księcia? – "Sorka, ale te zdjęcia nie są moje. Jestem wielorybem, ale mam nadzieję, że wciąż chcesz się spotkać, skoro zgodziłeś się ze mną, że wnętrze jest najważniejsze"? XD
Podejrzewałem #!$%@? zdjęć, tylko co w sytuacji, gdyby trafiła na wymarzonego księcia? – "Sorka, ale te zdjęcia nie są moje. Jestem wielorybem, ale mam nadzieję, że wciąż chcesz się spotkać, skoro zgodziłeś się ze mną, że wnętrze jest najważniejsze"? XD


@Adwokat_Boga: mordo za tym kontem nie stoi różowa tylko zwyrodniały stulejarz ¯\_(ツ)_/¯
@DoDoLot: A wiesz to skąd? Przegryw raczej by nie pisał, że ma chłopaka. Tekst nie wygląda na zarzutkę pod kryptonimem "klaudyna". Ja obstawiam ulaną przegrywkę, która po dwóch lampkach wina pije już z gwinta i ma ochotę się komuś pozwierzać, ale w pobliżu ma tylko kota.