Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@KapitanOdwiert a i jeszcze zapomniałam o najważniejszym! jest największym hipokrytą jakiego znam, dziś najpierw mówił o "m*rzynach w gettach niechcących robić" a chwilę później o tym że ktoś w gazecie napisze że jeden Polak coś ukradł zagranicą i już niby wszyscy Polacy to złodzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szzzzzz całkiem normalny starszy pan, bardzo tolerancyjny dla wszystkich i wszystkiego. Kiedyś straszny choleryk i nerwus aż ciężko w to uwierzyć, do tego umiejący słuchać dobrych rad.
  • Odpowiedz
a wasz?


@szzzzzz: mój to chłop pokopany przez życie, ale też trochę na własne życzenie, przez długi czas uważałem go za #!$%@? i nieudacznika bo tak mnie matka na niego nastawiała przez całe życie, ale odzyskaliśmy kontakt i doszedłem do wniosku, że to całkiem spoko gość z głową na karku, a do tego bardziej podobny do mnie niż przypuszczałem
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Współczuję, u mnie podobnie. Ciągle teksty o tym, że żydy aspergery rządzą światem i go okradają, tylko pan Kaczyński nie kradnie i rozdaje biednym xD
Najgorsze, że kiedyś to był całkiem rozsądny człowiek, tylko koło pięćdziesiątki go odkleiło.
  • Odpowiedz