Wpis z mikrobloga

@nobrainer: no i znowu ten słynny ustawodawca klasycznie nie podumał i zamiast p-----------ć podatek do wszystkiego poniżej 0.5l wydał ostrą dyspozycje- żarówki 99W nie nauczyły xD

  • Odpowiedz
@LuksikT: Zapomniałam dodać cytat. Moja odpowiedź odnosiła się do tego:

Przecież żabka nie produkuje wódek czy innych wyrobów spirytusowych

Z pozostałą częścią wypowiedzi nie dyskutuję.
  • Odpowiedz
@revente: Ale o czym to ma świadczyć? Mają wpływ na kierunek rozwoju Żabki? Mają udziały w Żabce? Allegro też należy do CVC i tutaj jakoś nie podkreśla się wpływu współpracy CVC z PiS czy Rydzykiem.
  • Odpowiedz
@nobrainer: Zawsze myślałem że pojemność butelek mocnych alkoholi jest ustalona przez państwo/unię i producenci nie mogą ot tak sobie wprowadzić własnej pojemności. Dawno temu były butelki 750ml i 250ml, a obecnie (chyba) nigdzie w kraju nie można dostać, tylko 700 i 200.
  • Odpowiedz
@LuksikT: To, że jest to produkt wyłącznie żabkowy, nie dostaniesz go nigdzie indziej, nikt inny go nie wyprodukuje, a że jest własny to można szybciej zareagować np. z pojemnością. Mniej agresji, więcej czytania ze zrozumieniem. Nigdzie nie zaprzeczyłam, że inni pójdą w ich ślady.
  • Odpowiedz
  • 1
@nobrainer Powinni zrobić jakąś hybrydową butelkę z komorami, gdzie faktyczna pojemność to by była powyżej 300 ml, ale dałoby się wypić tylko jedną setkę na raz.
  • Odpowiedz
@slimaczkowa: Ale ogarniasz,ze to produkuje jakiś polmos a nie Żabka? Twoim zdaniem Biedronka tez jest producentem tego wszystkiego co sprzedaje pod własnymi brandami? Nie masz najmniejszego pojęcia o temacie, w którym próbujesz błysnąć.
  • Odpowiedz