Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Zaczyna się powoli:

https://youtu.be/LVunfUkPYmA

https://youtu.be/Z4Uz1X6raSA

Nie zdziwię się, jeśli to się przerodzi w masową akcję refundową na konsolach :) oby tak było, bo wtedy CDPR odczułby to namacalnie poprzez utratę przychodu. Na giełdzie też by było tąpnięcie. Ich "wartość" jest napompowana bardziej niż rybi pęcherz.

Boli mnie powiedzenie tego, ale niech giną. Oszukali i okradli ludzi, pokazując materiał niemający nic wspólnego z tym, co dowieźli na konsolach, jednocześnie utrzymując embargo na konsolowe recenzje i pokazywanie gameplayów.

Właścicielom PC gratuluję udanej premiery i dobrej zabawy :) niestety to nie zmienia sytuacji.

#cyberpunk #cyberpunk2077 #cdprojektred #afera #gry
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I nie rozumiem tego kwiku. Każdy ma inne zainteresowania, jeden chce żeby jego gra chodziła w 3 fpsach więcej. Ktoś inny da się zabić za 10 koni więcej w silniku a jeszcze jeden za nowy filtr na obiektyw. I to jest dobre nie ma w tym nic złego, ale większość ma w------e na zainteresowania dla których dalibyśmy się pokroić.
  • Odpowiedz
@resource_1337: podłącz komputer do telewizora i pada i graj jestes przecież takim zdolnym człowiek mówisz ile to nie zarabiasz a nie umiesz podłączyć pada i kompa do telewizora. Wtedy z PC robisz sobie Twoja konsole i grasz a nie marudzisz że na tej twojej maszynie do pisania nie działa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Goronco: patrz taki z Niego człowiek że stac go na 3 rtxy 3090 ale chce usiąść przed przed telewizorem dla relaksu ale nie wpadł na to że PC można podpiąć do telewizora i pada do pc i można grać. Chłop IQ trzonka od szpadla a mówi że zarabia takie siano. Na PC można wszystko a nie na tej sieczkarni konsolowej. PCMASTERRACE
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: jak dożyje dostępności RTXa 3080 to Cię przeskoczę z tym 10k :) co i tak nie ma znaczenia bo i tak wszystko mi chodzi na ultra. O ile tekstury mi się wczytają, gra nie wywali do Windy, albo zadanie nie załapie, że powinna się odpalić jego dalsza część. Dla mnie Cp77 w chwili obecnej jest betą. Ale skoro Tobie działa bez problemu to oby tak dalej.
  • Odpowiedz